NovaPay запускає мобільний застосунок

Новая почта

Поки що зареєструватися у NovaPay можна тільки через «Дію», пізніше це можна буде зробити через відділення «Нової пошти».

Фінансова компанія NovaPay з групи «Нової пошти» першою серед небанків запустила власний мобільний застосунок і починає випускати платіжні картки, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу компанії.

Головний Telegram-канал банкірів

У застосунку NovaPay можна оплачувати послуги «Нової пошти» – клієнти отримають 20% вигоди, які можна використати для оплати відправлення, отримання посилок і післяплату. Водночас у застосунку доступні усі звичні операції з грошима та швидка реєстрація.

Поки що зареєструватися у NovaPay можна тільки через «Дію», пізніше це можна буде зробити через відділення «Нової пошти».

У мобільному застосунку зараз можна переказати гроші на картки та рахунки за усіма можливими реквізитами, оформити «Посилку в кредит» та оплатити її, доступні усі види платежів: клієнти можуть сплачувати за комунальні послуги, інтернет або ТБ, штрафи та податки, поповнювати мобільний. Також можна отримати на картку післяплати за посилки, відправити переказ з картки до відділення «Нової пошти», а також випустити пластикову платіжну картку NovaPay від MasterCard.

Відкриття рахунку, його обслуговування, всі платежі, перекази та зняття готівки до 100 000 грн – безплатні. Також через додаток можна замовити пластикову платіжну картку та отримати її у найближчому відділенні чи поштоматі «Нової пошти» із безкоштовною доставкою.

Читайте також: Активна адаптація: як трансформується ринок комерційної нерухомості.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Нова пошта попередила про шахрайську рекламу.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)