Новий етап нафтового ралі: вартість Brent перевищила $68 за барель

На думку експертів, в середу Міненерго США відрапортує про скорочення запасів сировини в Штатах з 12 по 16 квітня на 2,8 млн барелів.

20 квітня еталонні марки нафти дорожчають в межах 1,13-1,23%: ціни на «чорне золото» зростають перед публікацією свіжої статистики від API і Міненерго США, а також на тлі ослаблення долара, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, вдень у вівторок вартість червневих ф’ючерсів на Brent підскочила вище $68, тоді як червневі ф’ючерси на WTI подорожчали до $64,15, а травневі – до $64,16 за барель (+1,23%).

Сьогоднішнє зростання цін на «чорне золото» пов’язане як з ослабленням американської валюти, так і з очікуваннями учасників ринку перед публікацією чергової порції статистики від API і Міненерго США.

На думку експертів, в середу відомство відрапортує про скорочення запасів сировини в Штатах з 12 по 16 квітня на 2,8 млн барелів. Якщо прогноз аналітиків виправдається, ринок отримає зниження запасів протягом чотирьох тижнів поспіль.

У той же час, експерти, опитані Reuters, очікують, що поряд з повідомленнями про ймовірне скорочення запасів сировини і дистилятів будуть оприлюднені дані про збільшення обсягів бензину в сховищах країни.

Стратеги ING Economics, в свою чергу, зазначають, що, всупереч побоюванням щодо попиту на сировину в деяких регіонах, підтримку сировинним товарам продовжує надавати ослаблення американської валюти.

Також увага трейдерів зосереджено на новинах про перспективи проведення засідання моніторингового комітету ОПЕК+ 28 квітня. Так, не виключено, що наступного тижня учасники Альянсу можуть внести деякі корективи в умови обмеження видобутку нафти.

Читайте також: Депозити не втрачають популярності: огляд ставок у квітні

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку експертів Wood Mackenzie, до 2030 року, на тлі боротьби урядів з глобальним потеплінням, середня вартість бареля нафти може опуститися до $40. Споживання сировини при цьому може різко скоротитися вже через два роки, а до 2050-го падіння попиту досягне 35 млн б/д.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)