Новий виток нафтового ралі: скільки дають за барель Brent та WTI у середу

добыча нефти

У червні-серпні США вивільнять зі стратегічних резервів ще 40,1 млн барелів сировини.

Ціни на «чорне золото» кинулися вгору на тлі скорочення світових поставок сировини: покупці, як і раніше, ігнорують російську нафту, а Євросоюз наближається до угоди про ембарго проти рф, повідомляє Banker.ua.

В середу нафтові котирування рвуться вгору на тлі зростання попиту та скорочення світових поставок сировини. На старті торгів «чорне золото» дорожчало більш ніж на $1, тоді як станом на 9:25 Brent торгується на рівні $111,23 (+0,49%), а WTI – на рівні $110,42 за барель (+0,59%).

Також стало відомо про намір Сполучених Штатів вивільнити у червні-серпні зі стратегічних резервів ще 40,1 млн барелів сировини.

Так, за даними Інтерфакс-Україна, з 21 по 30 червня Міністерство енергетики США має намір поставити малосірчисту нафту із SPR (стратегічний нафтовий резерв) обсягом до 39 млн барелів, а з 1 липня по 15 серпня – високосірчисту обсягом 1,1 млн барелів.

Заявки Міненерго прийматиме до 1 червня, а контракти з компаніями укласти до 10 червня.

Варто зазначити, що обсяги сировини, вивільнення якої заплановано на найближчі три місяці, входять до плану США з реалізації нафти з SPR в обсязі 1 млн б/д протягом шести місяців для боротьби з високими цінами на паливо та перебоями у постачанні.

Головний Telegram-канал банкірів

Тим часом ціни на дорогоцінні метали 25 травня кинулися вниз: золото вранці в середу торгується біля позначки $1.857,07 (-0,45%), тоді як за унцію срібла дають $22,005 (-0,26%).

Метали дешевшають на тлі долара, що зміцнюється, курс якого підвищується в очікуванні публікації протоколу травневого засідання Федрезерву США. Індекс американської валюти піднявся до 101,93 пункту (+0,07%), його курс до ієни зріс до позначки 126,95, тоді як євро в парі з «баксом» впав до 1,0706.

нефть, золото

Читайте також: Тетяна Путінцева, CEO ComInBank: «Наше спільне завдання — перемога!»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами аналітика компанії Esperio Олександра Болтяна, у воєнний час європейську валюту використовують для заощаджень та міграційних цілей, а американську – для накопичень та страхування від інфляційного тиску.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)