Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Обвал цін на нафту: чому дешевшають Brent та WTI сьогодні
Минулого тижня вартість WTI просіла на 8%, тоді як Brent подешевшала на 9%.
Нафта дешевшає на побоюваннях ринку щодо глобальної рецесії та обмежень попиту в КНР через новий виток пандемії COVID-19, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали РК-Україна.
Вранці у понеділок вартість еталонних марок нафти опустилася в межах 1-1,4%: північноморська Brent подешевшала до $105,85, тоді як котирування техаської WTI опустилися до $103,31.
Минулого тижня ціна WTI просіла на 8%, тоді як Brent подешевшала на 9%.
Як зазначають аналітики ANZ Research, чисті позиції на купівлю ф’ючерсів на WTI зараз знаходяться на найнижчому з березня 2020 року рівні, коли падіння попиту було зафіксовано на тлі першого спалаху COVID-19. Крім того, увага трейдерів зосереджена на ситуації довкола Nord Stream.
Золото вранці 11 липня впало у ціні на 0,23%: його вартість складає $1.738,35. За унцію срібла на старті торгів дають $19,160, що на 0,40% менше, ніж на момент закриття попередньої сесії.
Долар при цьому продовжує утримувати позиції та дорожчати до основних світових валют. На думку аналітиків Barclays, «бакс» залишатиметься дорогим в умовах підвищеної інфляції, а також ризиків, пов’язаних з енергетичною безпекою Європи та перспективами економічного зростання КНР.
Курс євро вранці 11 липня опустився до позначки 1,01475 долара: минулого тижня європейська валюта подешевшала на 2,3%.
У парі з ієною валюта США зросла до 136,63, що на 0,37% більше, ніж на момент закриття попередньої сесії.
Фунт стерлінгів торгується на рівні 1,2028: ринок очікує на публікацію даних щодо ВВП Великобританії за II квартал у середу плюс увага ринку зосереджена на виборі правлячою Консервативною партією свого нового лідера.
Читайте також: Тетяна Путінцева, CEO ComInBank: «Наше спільне завдання — перемога!»
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що США готуються до обмеження цін на російську нафту на рівні $40-60 за барель.
Коментарі (0)