Готуємося до Чорної п’ятниці: оновлений кешбек від sportbank у листопаді

Листопад у sportbank стартує з новими категоріями кешбеку. На клієнтів чекають привабливі пропозиції від банку та компаній-партнерів. Вибирайте бажані категорії на початку місяця в додатку sportbank. Зробити це можна в розділі «Бонуси», вкладка «Кешбек».

Отже, чим здивує sportbank у листопаді?

Ловіть кешбек 10% на підписку у додатку STRAVA. Це мобільний додаток і сайт для відстеження спортивної активності з допомогою GPS. Оформлення підписки відкриває вам багато переваг: планування маршрутів, змагання з іншими користувачами, панель тренувань, аналіз пульсу та інші фішки.

Також у вас є можливість отримати кешбек 10% на оплату підписки карткою sportbank у мобільному додатку для віртуальних тренувань Zwift.

Ще один партнер — онлайн-магазин товарів для домашніх улюбленців MasterZoo. Отримуйте 10% кешбеку на купівлю товарів з карткою sportbank.

З карткою sportbank ви можете отримати 20% кешбеку у сучасній мережі фітнес-клубів Hiitworks. У Hiitworks можна обрати тренування для будь-яких цілей: схуднення, накачування м’язів, відновлення, розвиток сили, витривалості та гнучкості!

Оплачуйте ігри чи підписку на Playstation карткою sportbank — отримуйте 5% кешбеку за власні та кредитні кошти.

Ну і, звісно, спортивні марафони! Оплачуйте карткою sportbank|Visa старти для участі в змаганнях Бігової Ліги Українських Мейджорів від Run Ukraine та отримуйте  кешбек 15% на власні та кредитні кошти.

Окрім того, хочемо нагадати про доступні пропозиції минулого місяця. За оплату товарів чи послуг карткою sportbank ви отримаєте кешбек тут:

  • сучасний магазин електроніки та аксесуарів Цитрус — 5%;
  • інтернет-магазин Bagland — 25%;
  • магазин спортивного спорядження Sport Brands — 10%;
  • діагностичний центр тVOя Лабораторія — 20%;
  • клініка для спортсменів та активних людей Ukrainian Sports Clinic — 15%;
  • сервіс для перегляду фільмів та серіалів OLL. TV — 35%;
  • сервіс продажу залізничних квитків онлайн proizd.ua — 5%;
  • сервіс знижок на товари та послуги Pokupon — 20%;
  • інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та екіпірування Lotto — 15%;
  • медіасервіс для трансляцій ефірних каналів та перегляду відео MEGOGO — 10%.

Також кешбек 13% за власні/кредитні кошти можна отримати, розраховуючись карткою sportbank у мережі ресторанів швидкого харчування KFC. Адреси закладів, де можна скористатися пропозиціями, дивіться у мобільному додатку sportbank, або дізнавайтесь у служби підтримки.

І не забувайте щомісяця обирати з доступних постійних категорій від sportbank: «Авто й АЗС», «Кафе», «Техніка», «Краса і медицина», «Одяг та взуття», «Туризм», «Готелі», «Книги», «Квіти», «Кіно». На категорію «Спорт» sportbank нараховує кешбек 10% на постійній основі.

Виплата здійснюється раз на місяць. Якщо ви забажаєте, вивести кошти можна одразу, щойно назбираєте мінімальну суму в 100 грн. Якщо ні, ми збережемо накопичені кошти й перенесемо їх на наступний місяць.

Максимальна сума кешбеку — 555 грн. Нові категорії кешбеку додаються щомісяця — слідкуйте за оновленнями у додатку.

Активуй sportbank. Активуй себе!


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)