7 200 договорів за рік: «Ощадбанк» став лідером на ринку автокредитування у 2021-му

слоган Ощадбанка

У 2021-му «Ощад» видав українцям у 2 рази більше автокредитів, ніж роком раніше.

Минулого року державний «Ощадбанк» позичив українцям на купівлю авто 4 млрд гривень, ставши лідером на ринку автокредитування, повідомляє Banker.ua.

У 2021 році «Ощад» підписав із клієнтами 7 200 договорів автокредитування, позичивши українцям на купівлю особистого транспорту 4 млрд гривень. Ці показники дозволили держбанку посісти на ринку автокредитування за підсумками минулого року перше місце.

Варто зазначити, що у 2020 році «Ощад» підписав близько 4000 автокредитних договорів на суму понад 1,9 млрд гривень, перевищивши показник 2019-го майже на 200 млн грн.

Обсяг кредитів на купівлю транспорту, виданих банком минулого року, перевершив результати 2020-го вдвічі. Крім того, нинішній результат дозволив державній фінансовій установі наростити власну частку ринку автокредитування до 29%, заявив член правління банку Антон Тютюн.

Головний Telegram-канал банкірів

В «Ощаді» зазначають, що на сьогоднішній день банківська установа співпрацює в рамках автокредитування з сотнями автосалонів та дилерських центрів (більше 500 партнерів) на всій території України.

Особливою популярністю у вітчизняних автолюбителів, які є клієнтами «Ощадбанку», користуються авто марок Ford, BMW, Toyota, Mitsubishi, KIA, Mazda, Chery тощо.

За словами Антона Тютюна, такого успіху банківській установі вдалося досягти завдяки налагодженій роботі з партнерами та клієнтами, конкурентному продукту та випереджальним темпам роботи.

«Плануємо й надалі нарощувати портфель автокредитів», – заявив у коментарі член правління “Ощаду”.

автокредитование

Читайте також: Колектори, банки та страхування: огляд головних фінансових законів 2021 року

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що українські банки продовжують реалізацію власного та заставного майна через OpenMarket: державний «Приват» продав на онлайн-аукціоні СЕТАМ 556 лотів загальною вартістю 1 008 966 460 гривень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)