Ощадбанк прокредитував муніципалітет

Кошти будуть спрямовані на капітальні ремонти, реставрацію житлових будинків.

Ощад видав перший кредит муніципалітету з початку повномасштабної війни, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу установи.

Головний Telegram-канал банкірів

Ощадбанк уклав перший кредитний договір із муніципалітетом з початку повномасштабної агресії проти України: фінансування отримала Запорізька міська рада. Сума угоди становить 200 млн грн терміном на 5 років.

Цільове призначення кредиту – проведення видатків, спрямованих на розвиток транспортної, житлово-комунальної та соціальної інфраструктури громади, повідомили в пресслужбі установи.

Кошти будуть спрямовані на капітальні ремонти, реставрацію житлових будинків, пошкоджених внаслідок ракетних ударів, а також на капітальний ремонт та облаштування укриттів в установах соціальної сфери та житлово-комунальному господарстві.

«Ми маємо давні партнерські стосунки з Запорізькою міською радою. Це вже п’ятий кредит, наданий Ощадом міськраді за 6 років співпраці, загальний обсяг фінансування перевищує 1,1 млрд грн. Разом із тим цей кредит, я впевнений, є передвісником повернення муніципалітетів на фінансовий ринок. Якщо у 2021 році обсяг здійснених місцевих запозичень становив понад 18 млрд грн, то у 2022 році – лише 974 млн грн. А за 2023 рік, за даними міністерства фінансів, видано вже три кредити на понад 1 млрд грн, враховуючи наш», – наголосив заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за корпоративний бізнес, Юрій Каціон.

Читайте також: Banker.Тижневик: чим жив банківський сектор минулого тижня (6 – 10 листопада).

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Ощадбанк збільшив прибуток у 6 разів.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)