Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
ОВДП-аукціон: Мінфін вперше запропонує доларові військові облігації
Які банки-дилери сьогодні допомагають інвестувати у облігації внутрішньої держпозики.
15 березня українські та закордонні інвестори зможуть підтримати Збройні Сили, що борються з російським агресором, вклавшись у військові облігації, номіновані в доларах США, повідомляє Banker.ua з посиланням на дані прес-служби Міністерства фінансів.
Так, сьогодні Мінфін проводить аукціон із продажу військових ОВДП, у рамках якого інвесторам пропонуються як гривневі, так і доларові облігації внутрішньої держпозики.
Кошти від продажу держпаперів, розміщених 15 березня, будуть спрямовані на підтримку ЗСУ та задоволення фінансових потреб країни у воєнний час.
Як повідомляє прес-служба відомства, сьогодні Міністерство фінансів пропонує інвесторам кілька випусків ОВДП:
доларові військові облігації, дата погашення яких припадає на 27 квітня 2023 (термін обігу 407 днів). Цей випуск також передбачає проміжну виплату відсотків – 28 квітня та 27 жовтня 2022-го;
військові ОВДП, номіновані у гривні, з датою погашення 1 березня 2023 року та номінальною прибутковістю на рівні 11%;
облігації з погашенням 27 квітня 2022 року та прибутковістю 9,7%.
У Мінфіні нагадують, що придбати облігації внутрішньої держпозики можна за допомогою банків-первинних дилерів, які мають виключне право брати участь у таких аукціонах у власних інтересах чи інтересах клієнтів.
До переліку банків-дилерів входять такі фінустанови, як Укрексімбанк, Альфа-банк, Ощадбанк, ПУМБ, Укргазбанк, Райф, Приватбанк, Сітібанк, банк Південний, Кредобанк та ОТП Банк.
Варто зазначити, що ОВДП, що випускаються Міністерством фінансів, є найбільш надійним фінансовим інструментом в Україні. Повернення всіх коштів гарантоване державою.
Читайте також: Хранителі даних: ринок дата-центрів стрімко зростає
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що НБУ спростив процес зарахування банками готівки при купівлі військових ОВДП.
Коментарі (0)