Перехід на безготівкові розрахунки: скільки нових POS-терміналів ПриватБанку підключив бізнес у червні

терминал

Кількість оплат покупок протягом минулого місяця зросла на 6,4%.

За останній місяць Приватбанк підключив у торгових точках майже 7000 нових POS-терміналів, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення прес-служби фінустанови.

У червні в торгових точках України було підключено понад 6 800 нових POS-терміналів ПриватБанку: кількість активних торгових терміналів у мережі банку, які приймають оплату картками, зросла до 193 000 (+10% порівняно з травнем).

Завдяки тому, що бізнес в умовах війни активно переходить на безготівковий розрахунок, українці мають можливість й надалі оплачувати товари та послуги з використанням банківських карток.

Так, за словами Євгена Заграєва, який відповідає за обслуговування бізнес-клієнтів ПриватБанку, кількість безготівкових оплат покупок протягом минулого місяця зросла на 6,4%: якщо в травні було зафіксовано 177 млн ​​таких транзакцій, то в червні показник досяг 189 млн транзакцій.

Витрати українців на купівлю товарів та послуг банківськими картками ПриватБанку зросли на 6,2%: якщо у квітні 2022-го сукупна сума таких витрат сягала 42,3 млрд гривень, то за підсумками травня склала 44,9 млрд гривень.

Головний Telegram-канал банкірів

За даними прес-служби ПриватБанку, левова частка карткових витрат населення – майже 50% від загального обсягу оплат покупок картками – представлена ​​розрахунками за продукти харчування: на ці цілі у червні у торгових точках українці витратили 21,9 млрд грн.

У закладах громадського харчування у червні населення розрахувалося за допомогою карток на загальну суму 2,8 млрд гривень, що перевищує травневі показники на 0,5 млрд гривень.

Зросли на початку літа також розрахунки за одяг та інші промислові товари: якщо у травні на ці цілі було витрачено 8,5 млрд гривень, то вже у червні – 9,6 млрд грн.

Водночас обсяг карткових розрахунків при купівлі техніки та електроніки в червні 2022-го впав з травневих 2,9 млрд гривень до 2,7 млрд гривень. На ліки минулого місяця українці витратили безготівково 2,3 млрд грн, тоді як у травні цей показник становив 2,4 млрд гривень.

гривна

Читайте також: «Ми беремо курс на розвиток, без згортань чи консервації». Денис Саприкін про роботу sportbank у період війни

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що на тлі війни керівники українських підприємств оцінюють розвиток своїх компаній у перспективі песимістично: прогнозують посилення інфляції та ослаблення курсу нацвалюти.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)