Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Перший стрес-тест: в JPMorgan оцінили наслідки березневого обвалу Bitcoin
Під час березневого падіння ринкова структура Bitcoin виявилася більш стійкою, ніж у золота, валют, облігацій і акцій, кажуть аналітики.
Криптовалюта досі так і не стала засобом накопичення або обміну: її продовжують використовувати в якості спекулятивного активу, зазначають експерти JPMorgan Chase. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на Forklog.
За словами стратегів JPMorgan Chase Джошуа Янгера і Ніколаоса Панігірцоглу, обвал першої криптовалюти, зафіксований в березні, став першим стрес-тестом для Bitcoin. І цей стрес-тест було пройдено «в цілому позитивно».
У той же час, додають експерти, то, як змінюється вартість Bitcoin, вказує на використання криптовалюти як спекулятивного активу. Біткоїн, на їхню думку, й досі так і не став засобом накопичення або обміну.
Янгер і Панігірцоглу в своєму звіті «Криптовалюта бере свій перший стрес-тест: золото, пірит або щось середнє?» зазначають, що Bitcoin все більш співвідноситься з ризиковими активами, в тому числі і з акціями. У березні вартість криптовалюти була волатильною, як і ціна традиційних класів активів.
За словами експертів JPMorgan Chase, навіть під час березневої кризи доказів динаміки панічної втечі або багаторівневого розподілу матеріальної якості серед криптовалюти було не так вже й багато.
Аналітики зазначають, що в березні ціна Bitcoin лише ненадовго падала нижче вартості майнінгу, ознак перетікання ліквідності в межах класу активів в цей період спостерігалося небагато, а ринкова структура першої криптовалюти виявилася більш стійкою, ніж у золота, валют, облігацій і акцій.
Читайте також: Катерина Водолазька (психотерапевт): «Нас вчать бути бідними з дитинства»
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що «ударна хвиля» від недавнього звіту Федеральної резервної системи США зачепила практично всі ринки, в тому числі й криптовалютний. Так, 10 червня на тлі заяв ФРС вартість bitcoin сягала позначки $10 000.
Коментарі (0)