ico
Пн, 01 Бер
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico
RU
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico

Петр Крумханзл залишає посаду голови правління «ПриватБанку»

Петра Крумханзла було призначено головою правління «ПриватБанку» 10 січня 2018 року.

«ПриватБанк» шукає заміну Петру Крумханзлу: термін дії контракту з нинішнім головою правління фінустанови добігає кінця за два дні, передає Banker.ua.

Петр Крумханзл, який останні три роки очолював державний «ПриватБанк», складе свої повноваження 23 січня, і до моменту призначення нового глави правління виконувати його обов’язки буде заступник голови з питань фінансів Ганна Самаріна.

Механізм, за яким після завершення терміну дії контракту голови правління обов’язковим є проведення конкурсного відбору на посаду його наступника, забезпечує незалежність і професіоналізм обраного керівника, зазначають в «ПриватБанку».

За словами голови наглядової ради фінустанови Шерон Іскі, завдяки внеску Петра Крумханзла, за останні три роки «ПриватБанк» досяг «чимало значних результатів».

«Від імені Наглядової ради та від свого імені я хочу подякувати Петру за те, що він очолював «ПриватБанк» протягом трьох років надзвичайних викликів», – зазначає Шерон Іскі.

Чеський банкір і математик Петр Крумханзл обіймав посаду операційного директора в «Raiffeisenbank CZ» (2004-2008 рр.), також працював операційним директором українського «Райффайзен Банку Аваль» (2008-2011 рр.), був членом правління в австрійській «Heta Asset Resolution» та китайській «Home Credit China».

З 10 січня 2018 року Петра Крумханзла було призначено головою правління «ПриватБанку».

Читайте також: Іпотечне кредитування в 2021 році: думки експертів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що уряд України схвалив основні напрямки діяльності державного «ПриватБанку» на найближчі чотири роки.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×