Південна Корея надасть $2,3 млрд допомоги Україні

Частину коштів спрямують у вигляді кредитів під низькі відсотки, решту – у вигляді гуманітарної допомоги.

Південна Корея надасть Україні пакет допомоги на загальну суму $2,3 млрд для відновлення зруйнованої війною інфраструктури. З них – $300 млн спрямують на гуманітарні потреби 2024 року та $2 млрд — у вигляді довгострокової допомоги. Про це заявив президент країни Юн Сок Йоль на саміті G20 в Індії, передає Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

«Після Другої світової війни міжнародна спільнота забороняє використання сили в міжнародних відносинах як суворий правовий принцип. Щоб захистити цей принцип, війна в Україні повинна припинитися і мир має бути негайно відновлена. Через солідарність з міжнародною спільнотою Корея здійснюватиме комплексні програми підтримки, що передбачають безпеку, гуманітарну допомогу та відновлення», — сказав президент Південної Кореї.

Пакет підтримки почнеться з надання допомоги в розмірі $300 млн наступного року різними способами: надання коштів Світовому банку або Європейському банку реконструкції та розвитку, гуманітарну допомогу, гранти на розвиток.

Наступним кроком буде надання $2 млрд через Фонд співробітництва в економічному розвитку (EDCF), який є місцевою програмою Південної Кореї під низькі відсотки кредитів для країн, що розвиваються.

Деталі щодо того, як підтримати Україну через EDCF, буде оголошено у 2025 році.

Читайте також: Вийшов законопроєкт про податок на надприбутки банків: чому більшість його осудили та як це вплине на клієнтів?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Данія збільшить допомогу Україні до 200 млн євро.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)