З початку року портфель факторингу «ОТП Банку» зріс на понад 50%

У найближчі 5 років фінустанова має намір збільшити обсяги фінансування утричі.

З початку 2021 року «ОТП Банк» наростив портфель факторингу більш ніж на 50%, повідомляє Banker.ua з посиланням на повідомлення прес-служби фінустанови.

За словами Ліни Заїки, яка очолює відділ факторингового фінансування «ОТП Банку», у 2021 році такий інструмент фінансування, як факторинг, продемонстрував значний розвиток.

Так, з початку поточного року портфель факторингу «ОТП Банку» зріс більш ніж на 50%, і протягом найближчих 5 років фінустанова має намір збільшити обсяги фінансування втричі, розвиваючи не лише класичні, але й нові види факторингу.

Згідно з даними, представленими банком в ході онлайн-дискусії, організованої Фінклубом, переважна кількість клієнтів «ОТП Банку», які користуються факторингом (близько 90%), – це оптові продавці, задіяні в торгівлі комп’ютерами та мобільними аксесуарами, с/г продукцією та хімічними продуктами, будматеріалами та паливом.

Головний Telegram-канал банкірів

Плюс, додають у фінустанові, значна частина портфеля представлена ​​великими компаніями, які користуються факторингом від 10 до 180 календарних днів.

У якості ключових факторів, що здатні позитивно вплинути на розвиток факторингу в Україні, у «ОТП Банку» вказують більш широку присутність на ринку страхових компаній, готових страхувати фінансові ризики за доступною ціною; запровадження механізму гарантування з боку держави для розвитку факторингу у держсекторі; наявність у відкритому доступі актуальної та достовірної фінансової інформації про компанії.

Читайте також: Кирило Бондар: «Ставити пошук грошей на перше місце не варто. Коли ви будете готові, вони вас знайдуть самі»

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що «ОТП Банк» увійшов до десятки фінустанов, що найбільш активно кредитують підприємців у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%»: за півроку банк прокредитував малий та середній бізнес на пільгових умовах на суму понад 2,5 млрд грн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)