Правоохоронці провели слідчі дії в відділеннях Укргазбанку у справі Київметробуду

Сьогодні, 11 лютого 2020 року, в деяких відділеннях Укргазбанку проводилися слідчі дії працівниками Офісу Генерального прокурора і СБУ в рамках кримінального провадження щодо запобігання шахрайського заволодіння бюджетними коштами посадовими особами ВАТ «Київметробуд» і підконтрольних керівництву ПАТ інших підприємств при будівництві «Сирецько-Печерської» ділянки метрополітену. Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на прес-службу банку.

Укргазбанк надає всебічне сприяння працівникам правоохоронних органів для об’єктивного і неупередженого розслідування справи в рамках вищезгаданого кримінального провадження щодо діяльності ВАТ «Київметробуд».
«Наголошуємо, що зазначені процесуальні дії не мають ніякого відношення до операційної діяльності Банку та його співробітників», – відзначили в держбанку.

Відділення Укргазбанку продовжать працювати в звичайному режимі.

Офіс Генерального прокурора оприлюднив заяву, що слідчі і оперативні працівники СБУ здійснюють численні обшуки в структурних підрозділах ВАТ «Київметробуд», їх посадових осіб, а також відділеннях АБ «Укргазбанку» і ряду приватних структур, які, ймовірно, задіяні в схемі шахрайського заволодіння бюджетними коштами , в тому числі за фактом необгрунтованого розміщення на депозитних рахунках 1,7 млрд грн, виділених на будівництво метро.

Як уточнюється, йдеться про будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі м.Києва.
16 січня 2020 року клопотанням Офісу Генерального прокурора слідчий суддя Печерського райсуду Києва наклав арешт на грошові кошти на банківських рахунках в Укргазбанку ВАТ «Київметробуд» і його відокремлених підрозділів в рамках кримінального провадження щодо запобігання шахрайського заволодіння бюджетними коштами посадовими особами ВАТ «Київметробуд» і підконтрольних керівництву ПАТ інших підприємств при будівництві ділянки метро.

Нагадаємо, раніше Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Ощадбанку і скасував попередні судові рішення про затвердження мирової угоди у справі про банкрутство ТОВ «ТММ-Енергобуд» та припинення провадження у справі. Як зауважує держбанк, оскаржуваною мировою угодою в зазначеній справі було передбачено списання (прощення) боргу перед Ощадбанком на суму більше 750 млн грн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)