ПриватБанк припинив приймати готівкові долари та євро у терміналах

Інформацію про це у пресслужбі банку підтвердили

ПриватБанк з кінця травня припинив приймати готівкові долари та євро у своїх терміналах, передає Banker з посиланням на видання “Мінфін”.

Головний Telegram-канал банкірів

“Наразі відсутня можливість провести операції валютообміну, поповнення валютних карток, валютних депозитів, погашення валютних кредитів у терміналі самообслуговування. Для проведення операцій клієнти можуть звернутися до каси відділення банку”, – повідомили в банку.

До останнього часу ПриватБанк залишався єдиним банком, який надавав клієнтам таку послугу. У банку не пояснили, чи мають намір відновити цю послугу пізніше, як і причин, через які її перестали надавати.

За даними видання, проблема може бути пов’язана із старими купюрами.

наличный доллар

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (22-26 травня)

“Ми такий функціонал у своїх кіосках запустили 2020 року і за два місяці закрили. Причина – старі купюри. На жаль, крім як на інкасо подіти їх нікуди. Результат: два місяці подивилися, що з ринку збираємо і закрили цей сервіс”, – пояснив член правління Ощадбанку (відповідальний за роздрібний бізнес) Антон Тютюн.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що ПриватБанк випускає картки для отримання держкоштів на оздоровлення дітей.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)