ПриватБанк продав проблемні карткові кредити майже на 500 мільйонів гривень

Реалізований банком портфель включає понад 79 тисяч “старих” споживчих кредитів.

ПриватБанк успішно реалізував через електронний аукціон OpenMarket права вимоги за портфелем карткових кредитів на суму 491 млн грн, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу банку.

Головний Telegram-канал банкірів

Зазначається, що до участі у торгах було допущено 2 фінансові установи, які мають діючу ліцензію на надання коштів у позику та/або послуги з факторингу, відповідають вимогам банку, регулятора та дотримались умов правил реалізації.

23 лютого 2024 року було проведено електронні торги, з автоматичним зниженням стартової ціни (голландська модель проведення аукціону), за підсумками якого найбільша цінова пропозиція склала 13 101 000 грн, що на 24% більше за мінімальну ціну визначену банком. 28 березня була підписана угода і права вимоги були передані новому кредитору.

“Реалізований банком портфель включає понад 79 тисяч “старих” споживчих кредитів наданих в попередні роки фізичним особам без забезпечення, які були визнані безнадійними та списані за рахунок сформованих резервів. З портфелю для продажу виключені кредити, за якими боржниками є військовослужбовці, мобілізовані – за інформацією, яка наявна в ПриватБанку”, – йдеться у повідомленні.

Всі позичальники, борги яких були відступлені, протягом 10 днів будуть повідомлені про факт відступлення прав вимоги, про передачу персональних даних та буде надана інформація про нового кредитора і його контактні дані.

Читайте також: Візьміть слухавку – це податкова: навіщо ДПС телефонуватиме боржникам по всій країні?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в Україні змінили порядок виконання міжбанківських платіжних операцій.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)