ico
Пт, 17 Вер
USD 26.6672 ico
EUR 31.37 ico
RUB 0.3681 ico
RU
USD 26.6672 ico
EUR 31.37 ico
RUB 0.3681 ico

Нове призначення в банку «Кредит Дніпро»: хто став першим замом голови правління

Наглядова рада банку «Кредит Дніпро» затвердила склад правління фінустанови.

Першим заступником голови правління банку «Кредит Дніпро» став колишній топ-менеджер «ОТП Банку» Андрій Котюжинський, передає Banker.ua з посиланням на матеріали FinClub.

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті НКЦПФР, посаду першого заступника голови правління банку «Кредит Дніпро» отримав Андрій Котюжинський, який протягом двох останніх років очолював департамент з контролю за кредитними ризиками «ОТП Банку».

Варто зазначити, що Андрій Котюжинський – фахівець з 14-річним стажем, який розпочав кар’єру на посаді внутрішнього аудитора в «ОТП Банку» в 2007 році, а також працював в Bank Forum і таких компаніях, як «Делойт» (директор стратегічного та операційного консалтингу) і PwC Україна.

На посаду першого заступника голови правління банку «Кредит Дніпро» Котюжинського призначено з 23 липня строком на 3 роки.

Підпишись на наш Telegram
Тільки найважливіше і цікавіше

Крім того, під час вчорашнього засідання наглядова рада банку «Кредит Дніпро» затвердила склад правління фінустанови на чолі з головою Сергієм Пановим.

Андрій Котюжинський затверджений на посаді першого заступника голови, Тетяна Поплавська – заступник голови з корпоративного бізнесу, Тарас Горкун – заступник голови з роздрібного бізнесу та digital-трансформації, Оксана Шведа – заступник голови правління з казначейства, Маріанна Соболєва – заступник з юридичних питань, Петро Кривошеїн – заступник з управління проблемними та непрофільними активами, Сергій Волков – заступник голови правління, Галина Ізбінська – заступник з операційної роботи, Павло Кононенко – заступник голови правління з безпеки.

Читайте також: Не подарунок, а прибуток: як інвестувати в дорогоцінні метали, щоб це було вигідно

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що банк «Кредит Дніпро» увійшов до десятки найбільш активних банків-торговців держоблігаціями ПФТС.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×