Продали найбільшу у світі мережу біткоїн-банкоматів: деталі угоди

Мережу купила компанія, яка також має термінали. У результаті загальна кількість біткоїн-банкоматів перевищить 12 000 по всьому світу.

Засновники компанії Bitstop Ендрю Бернард та Дуглас Карілло придбали найбільшого у світі оператора біткоїн-банкоматів Genesis Coin, передає Banker.ua з посиланням на матеріали Bitcoin Magazine.

Головний Telegram-канал банкірів

Genesis Coin забезпечує понад 35% всіх транзакцій біткоїн-банкоматів по всьому світу. А мережа Bitstop налічує понад 2500 од. такого обладнання. Тепер разом компанії представляють понад 75 операторів із більш ніж 12 000 біткоїн-банкоматами, що сприяє річному обсягу продажів на мільярди доларів.

Бернард стане новим генеральним директором, а Карілло – директором зі стратегічного розвитку. Засновник Genesis Coin Еван Роуз виконуватиме функції технічного консультанта.

«Genesis Coin започаткувала індустрію біткоїн-банкоматів… Це перша і найбільша програмна платформа у світі. Еван створив платформу, якій довіряють деякі з найбільших операторів біткоїн-банкоматів у нашій галузі як всередині країни, так само й за кордоном», – зазначив Бернард.

На цьому етапі платформи будуть продовжувати працювати незалежно, поки команди вивчають технічну синергію.

США залишаються світовим лідером за кількістю біткоїн-банкоматів. На сьогодні в країні налічується майже 34 000 таких терміналів. В Україні є 36 біткоїн-банкоматів, а розвиток мережі сповільнився через війну.

биткоин

Читайте також: Попри активну фазу військових дій Україна показує результат у залученні інвестицій

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що один із найбільших криптовалютних кредиторів Genesis подав заяву про банкрутство до суду Мангеттена. Це сталося після того, як крах криптобіржі FTX вдарив по ринку та викликав проблеми з фінансами для низки компаній.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)