Продаж активів та погашення кредитів: скільки отримали неплатоспроможні банки у лютому

молоток

Від оренди майна банкрути отримали у лютому 0,3 млн гривень.

Минулого місяця в результаті продажу активів та погашення кредитів на рахунки збанкрутілих банків надійшло майже 30 млн гривень, повідомляє Banker.ua.

За даними Фонду гарантування вкладів, у лютому на рахунки неплатоспроможних фінустанов в управлінні ФГВФО було спрямовано 29,5 млн гривень. Ця сума надійшла в банки внаслідок управління їхнім майном та його реалізації, а левова частка коштів представлена ​​надходженнями від погашення кредитів.

Так, зазначає прес-служба Фонду, минулого місяця від погашення кредитів банки-банкрути отримали загалом 24,8 млн гривень. 15,5 млн гривень у лютому надійшло на рахунки КБ «Земельний капітал», 5,8 млн гривень було перераховано на користь банку «Преміум», а 3,4 млн гривень – на адресу АКБ «Аркада».

Що ж до коштів, виручених від продажу активів, то у лютому-2022 неплатоспроможні фінустанови отримали 4,4 млн грн.

Сукупні надходження від оренди майна за підсумками минулого місяця становили 0,3 млн гривень.

Головний Telegram-канал банкірів

У ФГВФО зазначають, що з початку поточного року на рахунки банків, що перебувають в управлінні Фонду, прийшло загалом 109,0 млн гривень.

Так, з січня до лютого 2022 року від продажу майна неплатоспроможних фінустанов було отримано 65,0 млн гривень. Чимала сума у ​​цей період надійшла і від погашення кредитів – 43,4 млн грн. Оренда майна з початку року забезпечила надходження на рівні 0,6 млн грн.

У Фонді гарантування вкладів нагадують, що кошти, що надходять на рахунки банків, що ліквідуються, від управління та реалізації їхніх активів, спрямовуються на задоволення вимог їхніх кредиторів у визначеній законодавством черговості.

гривна

Читайте також: Вигідне партнерство: як ритейл співпрацює з банками

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що у січні неплатоспроможні фінустанови направили на задоволення вимог кредиторів понад 74 млн грн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)