Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
У травні продаж активів збанкрутілих банків приніс ФГВФО рекордну суму: ЦИФРИ
Продаж активів «Родовід банку» в травні дозволив отримати 293,4 млн гривень, тоді як за лоти, пов’язані з банком «Фінанси і кредит», Фонд виручив 229,3 млн гривень.
Травневі аукціони з продажу активів неплатоспроможних банків принесли Фонду гарантування вкладів рекордні 996 млн гривень, передає Banker.ua з посиланням на повідомлення ФГВФО.
Минулого місяця Фонд гарантування вкладів отримав від продажу активів збанкрутілих банків майже 1 млрд гривень: з більш ніж 580 відкритих аукціонів, проведених в травні, результативними виявилися 46.
Так, повідомляють в ФГВФО, в результаті успішних аукціонів активи 12 неплатоспроможних банків були реалізовані на суму, що перевищує 996 млн гривень, що стало рекордом за останні три роки.
Реалізація нерухомості та інших активів «Родовід банку» дозволила отримати в травні 293,4 млн гривень, тоді як продаж іпотеки, транспортних засобів і портфеля кредитів юросіб банку «Фінанси і кредит» принесла Фонду 229,3 млн гривень.
Нерухомість «Місто банку» (включаючи 12-поверховий готель «Вікторія» в Одесі та велику офісну будівлю в центрі Києва) вдалося пустити з молотка за 228,8 млн гривень, в той час як портфелі кредитів юридичних осіб «Фінансової ініціативи» і «Дельта банку» «пішли» за 148 млн і 40,2 млн гривень відповідно.
За активи «Златобанк» минулого місяця вдалося отримати 26,5 млн гривень, тоді як лоти, пов’язані з «ВТБ банком» принесли ФГВФО 19,9 млн гривень.
Земельні ділянки і транспорт «Аркади» вдалося пустити з молотка за 6,8 млн гривень, нерухомість і основні засоби банку «Велес» принесли Фонду 1,3 млн гривень, а портфель іпотечних кредитів фізосіб «Вектор банку» був проданий за 1,01 млн грн.
Пул активів і транспорт «Діамантбанку» вдалося реалізувати за 785 504 гривень, тоді як дебіторську заборгованість ПАТ «Банк Камбіо» було продано за 157 699 грн.
Читайте також: Олег Нога: «Ми хочемо масштабувати бізнес за рахунок задоволеного клієнта та постійного вдосконалення процесів»
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що з 2023 року сума гарантування вкладів фізосіб може збільшитися до 600 000 гривен: відповідний законопроект днями був зареєстрований у Верховній Раді України.
Коментарі (0)