Де купити автомобіль у кредит: огляд пропозицій банків у листопаді

02 Листопада 2021

Сьогодні близько чверті всіх українських банків пропонують оформити автокредити. Вибір такого банківського продукту не такий величезний, але українцям таки є з чого вибирати. Крім того, за даними українських рейтингів, лідерами у сфері автокредитування поки що є Банк Креді Агріколь, Ощадбанк та Кредобанк. На них припадає близько 78% виданих автокредитів. Banker.ua докладно розповість, які ще банки в Україні пропонують програми автокредитування та які їхні умови.

Що пропонують українські банки

Пропозиція від Ідея Банку кредит на авто до 500 тисяч гривень терміном до 5 років. Реальна річна ставка залежить від розміру та строку кредиту. Вона може становити від 59,4 до 134,1%.

Кредити на автомобіль можна отримати без відвідування автосалону. Перевага таких кредитів полягає в тому, що авто не береться в заставу. Клієнт отримує гроші на руки, а автомобіль може купити будь-де: за кордоном, на авторинку або в іншого автовласника. Просто потрібно вибрати авто конкретної марки та виробника та подати заявку на отримання кредиту готівкою у банку.

ПРАВЕКС БАНК має кілька варіантів програм кредитування: «Укравто», «Партнерська», «0/24» спеціальні умови на 2 роки, стандартна програма 12,99%, без разової комісії.

Наприклад, є можливість купити авто за стандартною програмою — 1 млн. гривень на покупку авто на 5 років. У такому разі реальна процентна ставка становить 28,3%.

ТАСКОМБАНК пропонує автокредит до 1 млн. гривень, строком до семи років. Початковий внесок від 20%. Реальна відсоткова ставка становить від 41 до 54,31%.

При покупці автомобіля в кредит можна зафіксувати вартість авто та не залежати від зростання цін. Також можна оформити страхування придбаного автомобіля, при отриманні кредиту це мінімізує ризики, пов’язані з грошима.

ПриватБанк пропонує оформити автокредит за такими умовами: аванс від 10%, а термін становить до 7 років. Таким чином, якщо ви берете автомобіль за 500 тисяч грн. на 36 місяців, то платіж становитиме 13 894 грн., а реальна відсоткова ставка — 27,88%.

До того ж, у банку укладені партнерські програми на покупку нових автомобілів із брендами Hyundai, Alfa Romeo, Chevrolet, Fiat, Skoda та Ravon.

Автокредит до 7 років можна взяти й у Ощадбанку. Для початку потрібно внести аванс від 10% вартості авто та отримати кредит на суму до 10 млн гривень.

Щоб отримати автокредит у цьому банку, потрібно бути резидентом України, а також співвідношення ваших доходів та витрат має бути достатнім для оплати кредиту та відсотків.

Крім того, Ощадбанк пропонує окремі програми з брендами Hyundai, Mazda, Subaru та Honda.

Банк Креді Агріколь також пропонує взяти в кредит автомобілі різних брендів. Наприклад, при покупці Toyota потрібно зробити аванс від 15%, а реальна ставка становить 33%. Якщо ж купувати Nissan, спочатку потрібно заплатити від 10% авансу, а реальна відсоткова ставка — 28%.

Загалом вони мають програми з близько 25 автомобільними брендами. Також є програми з автосалонами.

ОТП Банк пропонує автокредит на суму до 1 млн. гривень. Річна ставка фіксована та становить 29,99%. А термін — від 6 до 84 місяців.

Банк пропонує взяти в кредит автомобілі понад 20 різних брендів. Серед них Volkswagen, Nissan, Toyota, Lexus, Renault та багато інших. 

А ще ОТП Банк дає змогу оформити спеціальну кредитну картку для автомобілістів —  Global Auto Card. Це цілодобова підтримка у дорозі, знижки на пальне, захист авто та подарунки за розрахунки карткою. До 3% кешбек за всі розрахунки та на всіх АЗС, додаткова знижка на пальне 1 грн/л.

Пропозиція від Кредобанку — кілька кредитних програм для покупки автомобіля з різними умовами. Перший внесок стартує від 10%, а відсоткова ставка загалом від 11%. Термін кредитування становить до 7 років. Також у банку відсутня комісія за видачу кредиту та страхування від нещасних випадків. А за нотаріальні послуги потрібно одноразово сплатити 3085 гривень.

Укргазбанк пропонує автокредити на суму від 10 000 до 700 000 грн. строком до 7 років. Перший внесок стартує від 10%. А відсоткова ставка загалом становить 17%.

Також банк має окрему програму кредитування для придбання електромобілів та програму «HYUNDAI FINANCE».

UKRSIBBANK дає кредит із реальною процентною ставкою від 15,99% до 112,85%. Сума складає від 40 тисяч до 2 млн. гривень. Термін — від 12 до 84 місяців.

Тут є можливість включення до загальної суми кредиту вартості додаткового обладнання (ГБО) на суму до 10% вартості авто.

Конкорд Банк пропонує автокредит терміном до 7 років на суму до 1 млн. гривень. Реальна відсоткова ставка становить від 33,31 до 45,19%. А авансовий платіж — від 20%.

Щоб оформити кредит у цьому банку, потрібно надати паспорт, ІПН позичальника та чоловіка/дружини. А також довідку про заробітну плату за останні 6 місяців. Для клієнтів ФОП — звіт про доходи за останній повний рік та останній звітний період. А ще — рахунок-фактуру з автосалону.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: