Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Інвестиційні монети у РАДАБАНКУ: мистецтво, яке приносить дохід
Banker.ua цьогоріч уперше презентує свою авторську премію Banker Awards 2024, в рамках якої відзначає найкращі українські банки і компанії за їхні досягнення протягом року. Ці бізнеси стали рушіями розвитку країни, фінсектору й економіки, тож відзнака їхніх зусиль стимулюватиме їх до подальшого покращення власних продуктів та сервісів, автоматизації процесів і цифровізації. Отже, представляємо вам переможців премії та їхні номінації, і публікуємо ексклюзивні інтервʼю з ними.
РАДАБАНК — переможець у номінації «Оригінальний інвестиційний інструмент»
РАДАБАНК пропонує багато різних фінансових продуктів і послуг, зокрема інвестиційних, щоб клієнти мали змогу отримувати додатковий дохід із мінімальними ризиками. В банку представлений цікавий інструмент довгострокових інвестицій, який ще й має художню цінність та колекційну вартість, що з часом зростає, — це інвестиційні монети. Саме РАДАБАНК приділяє цьому напряму найбільше уваги на банківському ринку країни. І це неможливо не відзначити.
Варто зазначити, що монетне карбування в Україні вражає своєю сюжетною різноманітністю та широтою використовуваних технік. Тому унікальні дорогоцінні монети з неповторним дизайном можуть бути не тільки вигідною інвестицією, яку інвестори використовують для хеджування, обмеження ризиків чи страхування за умов інфляційної кризи, але і коштовним подарунком.
Інвестиційні монети виготовляються з дорогоцінного металу високої проби (золото, срібло, платина, паладій), через що вони є надійним засобом інвестування. Їх відносять до категорії банківських металів. Такі монети випускають на згадку про якусь подію, і їх можна колекціонувати або навіть розплачуватися ними, як звичайними грошима.
У процесі виробництва монет майстри висвітлюють найрізноманітніші теми. Це важливі для країни дати та особистості, пам’ятки культури, архітектури, національні традиції та багато іншого. На сайті РАДАБАНКУ розміщений каталог монет, який вражає розмаїттям і красою пропонованої продукції. Кожен випуск — витвір мистецтва, який, поміж іншого, демонструє світосприйняття команди банку.
Часто в банківських каталогах вказується лише рекомендована ціна монет, проте в нумізматичних колах вона може бути у кілька разів вищою. Так, наприклад, монети номіналом 500 гривень, які випустили під час чемпіонату Євро-2012, було виготовлено тиражем у 500 копій. Наразі колекціонери можуть продати її більш ніж за 350 тисяч гривень.
Важливим є той факт, що на законодавчому рівні Національний банк України зобов’язується викуповувати у населення інвестиційні монети — у цьому і криється головна перевага українських монет порівняно зі зливками дорогоцінних металів, які викуповують не всі фінустанови. Отже, власник інвестиційної, ювілейної та пам’ятної монети завжди може продати її за актуальним курсом НБУ.
Окрім монет НБУ, РАДАБАНК також реалізовує сувенірну та пам’ятну продукцію монетного двору Польщі, Німеччини, Австралії та Бельгії.