Гроші назад: який кешбек пропонують українські банки

22 Грудня 2021

Кешбек — це завжди приємний бонус, який може стати важливим у питанні вибору банку. Banker.ua проаналізував, який кешбек за картами пропонують в українських банках та розповідає, що можна отримати.

Головний Telegram-канал банкірів

Ідея Банк пропонує 5% кешбек на будь-які покупки в інтернеті кредитною карткою Card Blanche Online — кредитний ліміт до 200 тисяч гривень та 92 дні пільгового періоду.

Ось що вони пропонують:

 • 10% на першу покупку із карткою;
 • 5% на всі покупки в інтернеті;
 • 1% при розрахунках на АЗС, кафе, барах та ресторанах;
 • 0,5% при розрахунку у продуктових супермаркетах.

Кешбек виплачується один раз на місяць на картковий рахунок. Із суми кешбеку утримуються податки для фізичних осіб.

Приватбанк не має традиційного для інших банків кешбеку. Вони пропонують отримувати бонуси. Для цього потрібно робити покупки у їхніх партнерів. Наприклад, за покупку приватівською карткою на сайті авіакомпанії SkyUp на рахунок повернуться до 1,2% від суми. Купуючи на Rozetka до 2,1%, а на AliExpress — до 5,5%. Більше пропозицій можна переглянути тут. Гроші приходять на бонусний рахунок від 30 до 90 днів.

Альфа-Банк Україна у вересні поновив умови для клієнтів свого цифрового банку Sense SuperApp. Клієнти, що оновили свій Sense або вперше встановили, стали отримувати в 1,5 рази більше кешбеку для кредиток та нової картки кредитно-дебетової Caméléon, ніж для звичайних дебетових карток (не стосується категорій з максимальним кешбеком у 10% та категорії «Продукти»).

У програмі Sense клієнти можуть відкрити кредитну цифрову картку Red або нещодавно анонсовану банком карту Caméléon, єдину на ринку з нескінченним пільговим періодом.

Також із оновленням банк переглянув деякі категорії. Категорія «Подорожі» трансформувалася в «Готели» та «Авіаквитки»; «Виномаркети» та «Кондитерські» вийшли з «Продуктів» та стали окремими категоріями; «Ігри та програми» (цифрові програми, ігри, книги, онлайн-фільми, музика) виділені з «Розваг»; з’явилися нові категорії: «Квіти» та «Хімчистки».

Вибрати категорії кешбеку клієнти можуть на початку кожного місяця у розділі Cash’U CLUB у програмі Sense SuperApp. Також за розрахунки гаджетом через Apple Pay/Google Pay банк гарантовано нараховує 0,5% кешбеку.

Forward Bank пропонує до 10% кешбеку щомісяця у 3-х різних категоріях із 6 на вибір від банку та необмежену кількість категорій від партнерів. А у грудні банк дарує ще одну категорію для кешбеку – «Техніка та обладнання».

ПУМБ пропонує своїм клієнтам оформити кредитну картку «ВСЕможу» — до 200 тисяч гривень ліміт та 62 дні пільгового періоду. Також вона регулярно пропонує кешбек для різних категорій товарів. Ось за що можна отримати його до грудня:

 • Одяг та взуття — 4%.
 • Кафе та ресторани — 5%.
 • Залізничні, автобусні квитки та таксі — 5%
 • Будівельні супермаркети — 3%.
 • Краса та здоров’я — 4%.
 • Аптеки — 3%.
 • Комунальні платежі (через програму PUMB Online) — 5%.
 • Спортивні клуби — 5%.

Максимальна сума винагороди — 500 грн. Додатково утримується податок у розмірі 19,5%.

ТАСКОМБАНК дає змогу оформити кредитну картку «Велика п’ятірка». Вона дає до 100 000 з кредитним лімітом у 62 дні. А також кешбек до 2% на автозаправках та супермаркетах та 0,5% за покупки в торгово-сервісних мережах та в інтернеті.

Ощадбанк також замість кешбеку пропонує бонусні програми. Наприклад, власники картки VISA можуть збирати бонуси, а потім витрачати їх на різні речі від партнерів банку. Наприклад, за тисячу бонусів дають сертифікат на 100 грн у «Сільпо» чи «Фору», а за 10 000 – сертифікат на одну тисячу гривень у Varus.

Для власників карток Mastercard пропонують накопичувати бонуси та обмінювати їх на преміальні сервіси Mastercard, кешбек за кордоном, прокат авто тощо.

ОТП Банк пропонує оформити кредитну картку Global Auto Card. Тут повертається 1% із кожної покупки, а також 2% кешбек на всіх АЗС.

Ще картка дозволяє накопичувати бонуси та обмінювати їх на подарунки за програмою MC Rewards. Це різні автотовари, паливо, електронні сертифікати в інших категоріях та автокосметика.

monobank щомісяця пропонує кешбек за різними категоріями та партнерами. Наприклад, у грудні повернути гроші можна ось за що:

 • Краса та медицина — 3%
 • Одяг та взуття — 2.25%
 • Продукти — 1.5%
 • Кіно — 10%
 • Тварини — 15%
 • Таксі — 7.5%

Вибрати можна дві категорії на місяць.

Також працює кешбек у партнерів банку. Наприклад, Eldorado (5%), Ukrnafta (4%), Eva.ua (5%), Answear, ua (8%), Teahouse (20%) тощо. Тут можна обрати всіх партнерів.

Максимум на місяць можна заробити 500 гривень кешбеку.

Райффайзен Банк пропонує оформити «Райфкарт + Visa Gold». Тут є 0,5% бонусів за всі покупки «Райфкартою+» через термінал та в інтернеті, а також екстрабонуси – до 20% через персональні повідомлення у Viber. До 1000 бонусів можна обміняти на гривні один раз на місяць.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: