Віддаючи на зберігання: який депозит вибрати у лютому 2022-го

09 Лютого 2022

Banker.ua продовжує стежити за ринком депозитів в Україні. Сьогодні розповідаємо про пропозиції українських банків у лютому 2022 року.

Головний Telegram-канал банкірів

IdeaBank пропонує три варіанти депозитів. «Дохідний» можна оформити на 1-18 місяців зі ставкою до 9,75% річних, виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну. Другий варіант — депозит «Класичний». Тут також термін від 1 до 18 місяців, при цьому ставка сягає 9,50% річних із щомісячною виплатою відсотків. Третій варіант вкладу — короткостроковий депозит «Вільні кошти» з терміном на 1 місяць, ставкою до 6% річних та доступом до рахунку 24/7.

Перші два варіанти депозитів передбачають мінімальну суму вкладу від 1000 грн. А «Вільні кошти» можна відкрити від 100 грн.

Приватбанк дає можливість оформити депозит «Стандарт». Ви можете вибрати різні умови для депозиту. Наприклад, терміни – від 1 місяця до 2 років. Відсоткова ставка становить від 3,5 до 7% річних. Виплата відсотків відбувається щомісяця.

Декілька варіантів депозитів пропонує і Forward Bank. Відсоткова ставка тут варіює від 4% до 11%. Мінімальна сума вкладу становить 1000 грн за всіма програмами, крім депозиту «Альтернативний». В цьому випадку відкрити рахунок можна від 10000 грн. Терміни вкладу — від 14 до 734 днів. Виплата відсотків за всіма програмами відбувається щомісячно.

Ощадбанк пропонує оформити депозит із мінімальною сумою поповнення від 1000 гривень. Термін вкладу становить від 3 місяців до року із відсотковою ставкою від 5,5% до 7%. Відсотки виплачуються щомісяця, і навіть передбачена можливість капіталізації.

ComInBank також має кілька варіантів депозитних програм. Найбільший відсоток у тому числі пропонує «Максимальний дохід». Тут відсоткова ставка становить від 7,25% до 12,25% річних терміном від 1 до 40 місяців. Мінімальна сума вкладу стартує від 1000 грн.

ПРАВЕКС БАНК пропонує різноманітні депозитні програми. Депозит «Лояльний» — один із найвигідніших. Процентна ставка може сягати 7% річних у гривні терміном від 1 до 6 місяців. Мінімальна сума вкладу стартує лише від 5 грн. Виплата процентів відбувається наприкінці терміну.

Банк Південний пропонує оформити депозит «Дохідний». За термінами вкладу є кілька варіантів — 1, 3, 6, 9 та 13 місяців. Відсотки виплачуються щомісяця. Річна ставка за програмою – від 6% до 9,5%.

Альфа-Банк Україна пропонує три варіанти депозитів. Найкоротший — «Мобільний», його можна оформити на 7,14 та 29 днів. Ставка – від 6,5% до 7% річних.

Другий варіант — «Прибутковий». Він оформляється терміном від 3 місяців до 2 років, передбачає можливість щомісячної виплати відсотків або їхньої капіталізації. Процентна ставка — 9-12%.

Третій варіант — «Ощадний». Оформити можна на один рік з можливістю керувати рахунком 24/7, поповнювати та знімати гроші без обмежень. Передбачено щомісячну виплату відсотків. Ставка складає 4-5% річних.

Пропозиція від monobank — депозит терміном від 1 місяця до 2 років із процентною ставкою у 12%, а після сплати податків — 9,96%. Виплати відбуваються щомісяця на картку monobank, або ж відсотки додаються до суми депозиту (капіталізація). Мінімальна сума вкладу — 1000 грн.

ПУМБ пропонує чотири варіанти депозитів. Мінімальний вклад можна оформити завдяки депозиту «Вільний» — від 100 грн., а максимальний у «Накопичувальний» — від 5000 грн. Найвищий відсоток банк пропонує за депозитом «Дохідний» — 10%. Термін вкладення різний — від 1 до 18 місяців.

ОТП Банк дає можливість оформити депозит терміном від 90 днів до 730 днів, без поповнення та часткового зняття грошей. Процентна ставка становить від 5,5% до 6,5% у гривні. Мінімальна сума вкладу — 2000 грн. Є варіанти з виплатою відсотків наприкінці терміну, щомісяця на картку або з можливістю їхньої капіталізації.

Укргазбанк пропонує близько десяти варіантів депозитів із різними умовами. Найвигідніший з них — «Терміновий з продовженням»  — оформляється терміном від 1 місяця до 2 років. Процентна ставка становить від 4,5 до 8% річних. Мінімальна сума поповнення стартує від 1000 грн. А виплата відсотків відбувається наприкінці терміну.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: