Місія здійснена: як знайти найкращий іпотечний варіант на «вторинці»

14 Лютого 2022

Отримати іпотеку — це один з найбільш ефективних та популярних варіантів покупки житла. Особливо, якщо ви не маєте всієї суми одразу. Banker.ua проаналізував ситуацію на ринку й каже, що пропонують українські банки на вторинному ринку житла.

Головний Telegram-канал банкірів

Що відбувається на ринку вторинного житла

У 2021 році вартість житла на вторинному ринку зросла до 15%. Однак, на думку багатьох експертів, ціновий попит тут майже вичерпаний. Тому ви не повинні очікувати різкого зростання цін.

За різними прогнозами, у першому півріччі поточного року житло на вторинному ринку зросте в ціні ще приблизно до 5%. Але найвигідніший варіант завжди можна знайти — у цьому готові допомогти українські банки.

Що пропонують українські банки

Ідея Банк пропонує випустити іпотеку до 2 мільйонів гривень з урахуванням 15.99% за перший рік кредиту та 22,99% протягом наступних років. Максимальний період — 10 років, перший платіж також вимагається від 50%. Попереднє рішення можна отримати протягом перших двох днів. Іпотека дає людям у віці від 25 до 60 років.

Банк видає грошовий кредит, тому ви можете придбати не тільки нову квартиру, але й на вторинному ринку.

Пропозиція ПриватБанку — це кредит на придбання житла на вторинному ринку. Тут процентна ставка становить 12% у першому році кредитування + 4% у наступному. Ви можете отримати іпотеку до 20 років. Перший внесок становить щонайменше 25% від загальної вартості квартири. Кредит на придбання “вторичкі” пропонується від 100 000 грн до 4 млн. грн.

ТАСКОМБАНК пропонує випустити кредит на придбання житла на вторинному ринку. Ви можете отримати до 3 мільйонів гривень протягом 10 років. Перша розстрочка становить від 37,5%, а процентна ставка становить 24%.

Серед своїх переваг у банку відзначають відсутність необхідності надавати додаткове забезпечення: їм вже виступає нерухомість, що купується, а також фіксовані відсоткові ставки за кредитом на весь термін і можливість придбати за кредитні кошти як житлову, так і комерційну нерухомість.

ПРАВЕКС БАНК дає можливість оформити іпотеку на 20 років до 4 млн. гривень. Ставка на перші п’ять років становить 9,99%, а максимальна реальна процентна ставка — 12,6% річних. До того ж, банк пропонує -0,5% до ставки за іпотекою (9,49%) для IT-фахівців, медичних співробітників та клієнтів ПРАВЕКС БАНКУ.

Отримати тут іпотеку можуть люди віком від 23 до 65 років, з офіційним доходом від 10 000 гривень.

Ощадбанк пропонує оформити іпотеку на покупку житла на вторинному ринку. Вони мають кілька програм кредиту на житло. Його термін сягає 30 років. Відсоткову ставку від 9,99% до 15%. Перший внесок — від 20%. А сума кредиту — від 100 тисяч до 10 мільйонів гривень.

ОТП Банк пропонує отримати іпотеку на «вторинці». Серед умов від одного до 15 років термін кредиту, сума іпотеки становить від 300 тисяч до 3 млн гривень. А власний внесок — від 30%. Процентна ставка у перші три роки 13,49%, а після четвертого +4%. Позичальником може бути тільки клієнт банку, а його вік — від 25 до 55 років і не більше 60 років на дату останнього платежу за кредитом.

Банк Південний дає можливість оформити іпотеку на строк до 20 років. Сума кредиту — до 80% ринкової вартості іпотеки, встановленої після проведення оцінки. Процентна ставка становить від 10.5% до 13% річних у перший рік залежно від мети, категорії позичальника та співвідношення до ринкової вартості іпотеки, з другого року +4%.

Укргазбанк пропонує оформити кредит на житло на вторинному ринку. Сума становить від 10 тисяч до 5 млн. грн. Максимальний термін іпотеки — 20 років, а перший внесок – від 30%. Процентна ставка на іпотеку становить 8,8% перший рік і решта — +4%.

Глобус Банк дозволяє оформити іпотеку на вторинному ринку житла до 20 років, перший внесок від 30%. Відсоткова ставка становить від 14,9% до 17,9%

Пропозиція від Кредобанку — іпотека на «вторинці». Існує кілька варіантів отримати кредит на покупку житла. Перший внесок становить від 20 до 40%. Відсоткова ставка — від 11% у перший рік, від 13% у другий та від 15% у третій. Далі до неї додається від 4,5 до 6,5%. Максимальна сума кредиту — 4 млн гривень, а термін — 240 місяців.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: