Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (15-19 серпня)

22 Серпня 2022

Чим жили українські банки протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ПУМБ:

Незважаючи на тенденції на банківському ринку, минулого тижня ПУМБ нагадав своїм клієнтам про відсутність комісії за зняття готівки в банкоматах будь-яких банків України, а також про відсутність комісії за зняття готівки в банкоматах ПУМБ не власників карток банку (можлива комісія лише стороннього банку).

Попри все, умови користування дебетовими картками ПУМБ, зокрема всеКАРТА, залишаються без змін:

 • відкриття та обслуговування картки – безкоштовно;
 • поповнення та перекази на картки будь-яких банків України в гривні у ПУМБ Online – без комісії (можлива комісія інших банків);
 • зняття готівки в усіх банкоматах України – без комісії.

Оформити всеКАРТА можна у застосунку ПУМБ Online.

А ще банк запустив реферальну програму «ЗАПРОСИТИ ДРУГА», яка надає  винагороду 50 гривень за кожне вдале запрошення!

Пресслужба Банку Альянс:

Поки наші захисники ведуть контрнаступ на бойових фронтах України, ми в Банку Альянс продовжуємо вести економічний контрнаступ і допомагати відновленню бізнесу. Тож минулого тижня запустили бізнес-кредит КОНТРНАСТУП: тільки для сміливих – для малих та середніх підприємців. Ми зробили процес оформлення кредиту максимально цифровим, щоб кожний клієнт з будь-якої точки України зміг отримати фінансування без відвідування відділення – від етапу подання заявки до отримання коштів. Такий підхід ми транслюємо не тільки в оформленні бізнес-кредиту, а й в загальній діджиталізації всіх продуктів банку.

Крім того, продовжуємо адаптацію бізнес-моделі Альянс Банку до роботи в нових умовах. У рамках цього поділилися з клієнтами та аудиторією результатами нашої плідної праці, що дає нам змогу зменшувати частку зобов’язань перед НБУ, високими ключовими економічними нормативами НБУ, яких досягли станом на 01.08.2022 року:

 • норматив адекватності регулятивного капіталу складає 16,2 % (при нормативному значенні – не менше 10,0%);
 • норматив адекватності основного капіталу дорівнює 8,1% (при нормативному значенні – не менше 7,0%);
 • норматив довгострокової ліквідності NSFR досягає 98,1% (при нормативному значенні – не менше 90,0%);
 • норматив покриття ліквідністю LCR складає 124,6% при необхідних 100,0%.

Пресслужба IBOX BANK:

IBOX BANK минулого тижня запустив нову послугу – мультикартковий сервіс P2P-переказів.

Завдяки новому сервісу з картки будь-якого банку можна зробити переказ на будь-яку юнаківську картку в Україні. Послуга є найбільш актуальною для тих, хто надсилає гроші рідним з-за кордону.

Тепер за допомогою універсального інструменту для миттєвих грошових переказів можна легко переказати гроші з банківської картки одразу на декілька інших карток.

Для цього потрібно:

 • створити платіж;
 • ввести параметри отримувача;
 • здійснити переказ за кодом активації для іншого клієнта.

Усі перекази можна здійснювати між картками MasterCard, Visa та Prostir. Сума однієї операції не може перевищувати 29 999 грн.

Згідно зі звітом НБУ про найприбутковіші банки України за I півріччя 2022 року, що був оприлюднений минулого тижня, IBOX BANK увійшов до топ-10. Фінустанова увійшла до числа найприбутковіших банків та зайняла 9 місце у загальному списку з 67 банків, що працюють в Україні.

Минулого тижня IBOX BANK також оголосив про проведення тендеру на закупівлю серверного обладнання.

Предмети тендеру:

 • СерверDell Precision 7920 Rack – 2 шт.;
 • 1xXeon Silver 4214R/64GB (8x8GB)/ 3x256GB SSD/A2000/;
 • PERC H330+/4x1Gbe/2x1100W/iDRAC9, Exp/Ubu/3Yr.

Головна умова до учасників – успішно реалізований проєкт щодо постачання та впровадження подібного обладнання в Україні.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: