Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (11-15 липня)

18 Липня 2022

Чим жили українські банки протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ОТП Банку:

ОТП Банк розширив перелік партнерів-ритейлерів, де клієнти – фізичні особи можуть оформити розстрочку «Скибочка». Тепер до списку додалася мережа електроніки, побутової техніки та інших споживчих товарів MOYO.

Купівля товарів в розстрочку «Скибочка» в MOYO доступна як в магазинах, так і онлайн, з отриманням товару в магазині, на Новій пошті або доставкою кур’єром.

Для того, щоб оформити послугу, потрібно перевірити власний ліміт на розстрочки в додатку OTP Credit, після чого повідомити продавцю про бажання здійснити покупку в розстрочку, і підтвердити дію в додатку. Якщо покупка здійснюється на сайті – треба обрати спосіб оплати «Розстрочка Скибочка від ОТП Банк».

Сума, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 тис. грн. Клієнт може обрати термін, протягом якого сплачуватиме кошти – 3 або 6 місяців.

Серед переваг «Скибочки» є те, що для оформлення покупки в розстрочку потрібен лише один клік в додатку, а жодні кредитні заявки чи документи не передбачені.

Тетяна Ружицька, 36-річна мешканка Львова стала переможницею у розіграші третього етапу акції «Бути вільним!» від ОТП Банку, який відбувся 8 липня у прямому ефірі на сторінці банку у Фейсбуці.

Домогосподарка Тетяна Ружицька є клієнткою банку з лютого 2022 року. «Хоча я взяла участь в акції, у вірогідність свого виграшу не вірила. Нещодавно я отримала повідомлення від Кіберполіції з попередженням щодо шахраїв, які виманюють гроші. За неймовірним збігом обставин зовсім скоро пролунав дзвінок з банку, мені повідомили, що я стала переможницею. Я одразу подумала, що це або жарт, або злодії. Аби все з’ясувати, вирушили з чоловіком до відділення. А коли мені повідомили, що це правда, моїй радості не було меж», – розповіла Тетяна.

Пресслужба ComInBank:

За тиждень, що минув, у банку відбулись наступні основні події:

  • Було відкрито шість нових відділень – по одному у Білій Церкві, Черкасах, Кам’янському, а також три відділення у Києві.
  • Був здійснений перегляд процентних ставок по депозитах суб’єктів господарювання, а також фізичних осіб. З новими процентними ставками можна ознайомитись на сайті Банку.
  • Було впроваджено новий банківських продукт – «Забезпечений депозит». За Продуктом «Забезпечений депозит» здійснюється залучення від суб’єктів господарювання та фізичних осіб строкових коштів на вклад (депозит) із забезпеченням виконання зобов’язань з боку Банку шляхом передачі вкладнику у заставу цінних паперів (ОВДП), що знаходяться у портфелі Банку (або будуть придбані Банком).
  • Згідно аналітичного дослідження проекту CASE Україна АТ «КІБ» увійшов в п’ятірку найбільш ефективних банків у перші три місяці активної фази війни. Показник Cost-to-Income ratio (відношення операційних витрат до операційних доходів), який показує операційну ефективність банків, складає 32% при нормі не більше 70%.

Пресслужба РАДАБАНКУ:

Минулий тиждень роботи РАДАБАНКу був ознаменований введенням у обіг пам’ятної монети НБУ «В єдності –сила», присвяченої всенародному єднанню Українського народу у боротьбі проти російського агресора та міжнародній підтримці, яку Україні надає весь світ.

Оскільки РАДАБАНК входить до списку банків-дистриб’юторів, що можуть здійснювати продаж пам’ятних монет України та сувенірної продукції в умовах воєнного стану, починаючи з 11 липня 2022 року ми отримали перший транш монет «В єдності –сила» для реалізації у відділеннях міста Київ.

Треба відзначити, що поява монети у відділеннях створила неймовірний ажіотаж, та на сьогодні вже майже всі монети першого траншу продані.

Клієнти й ми також в очікуванні наступних надходжень монет до відділень столиці та регіони, адже це перша монета за час війни, що започатковує нову серію «Безсмертна моя Україно», та виявилося багато бажаючих стати власником такого символу єдності країн світу.

Пресслужба IBOX BANK:

З метою залучення бізнес-клієнтів до АЙБОКС БАНК прийняв нові тарифи на розрахунково-касове обслуговування підприємства за зарахування заробітної плати на поточний рахунок з використанням платіжних карток та інших виплат співробітникам підприємства: для бюджетних організацій від 0%, для інших організацій від 0,15%

Минулого тижня IBOX BANK також вдосконалював власний застосунок. Тестували нові опції, які незабаром стануть доступні клієнтам фінустанови:

  •  Онлайн Шеринг від “Дія” що дозволить клієнтам в один клік передавати е-паспорт та методані для полегшення заповнення анкети
  • Закінчили тестування технології роспізнавання особистості за процедурами “селфі з документом” та процедура роспізнавання особистості методом “Liveness detect” – дане технологічне рішення дозволить віддалено верифікувати клієнтів та дозволить посилити захист під час віддаленого користуванян банківськими послугами.

Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: