Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (4 – 8 липня)

11 Липня 2022

Чим жили українські банки протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ПУМБ:

Інноваційне діджитал-рішення запропонував минулого тижня банк ПУМБ, надавши своїм бізнес-клієнтам можливість  використовувати єдиний «хмарний» КЕП банку для погодження документів на зовнішніх майданчиках за допомогою одного лише смартфону. Це дозволяє клієнтам повністю відмовитися від зберігання ключів на інших носіях від кожної окремої платформи, адже «хмарний» КЕП, згенерований на базі  КНЕДП ПУМБ, – є оновленою та вдосконаленою альтернативою «токену» з високим рівнем безпеки.

До переліку ресурсів, де може бути застосований «хмарний» підпис ПУМБ, вже увійшло більше семидесяти державних та приватних платформ, як:

  • e-Tender (Prozorro),
  • id.gov.ua
  • Портал державних послуг iGov,
  • Єдиний державний портал адміністративних послуг,
  • Головний сервісний центр МВС,
  • Вчасно та інші.

Усе, що необхідно зробити, аби відчути переваги хмарних технологій, – завантажити на смартфон Мобільний Додаток «ПУМБ Digital Business»  (Android або іOS), зайти на потрібну платформу та обрати ПУМБ – «хмарний підпис».  Згенерований QR-код відсканувати за допомогою камери мобільного телефону, після перевірки актуальності даних – вести пароль  ключа та підтвердити підписання.

Без жодних додаткових налаштувань або носіїв – тільки за допомогою смартфону.

Пресслужба Кредобанку:

Наприкінці минулого тижня Кредобанк розпочав благодійну виставку дитячих малюнків для збору коштів на освітні потреби дітей, що постраждали від війни. Подія відбулася у Львівській Національній Опері.

Благодійна виставка відбуватиметься в межах проєкту «Сміливість бути поруч», яку організував Кредобанк спільно з БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо». Отримані кошти від продажу дитячих робіт скерують на освітні потреби українських школярів, які потерпіли від воєнних дій. Відкриття виставки відбулося у Львівській національній опері за участі меценатів, представників Польщі та інших зарубіжних країн. Частину малюнків буде представлено також в артцентрі «Дзиґа» (в Квартирі 35) до 24 липня.

Усі малюнки оформлені як постери, їх можна придбати за посиланням. Ціна постера – 300 гривень.

У Львові виставка триватиме до кінця липня, а в серпні частину робіт буде передано в Український дім у Варшаві, де їх експонуватимуть до початку навчального року. Вхід на усі виставки – вільний.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: