Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Фондовий ринок продовжує своє відновлення після серйозного краху на початку епідемії коронавируса. Більшість акцій американських і європейських компаній уже відновилися в ціні і продовжують зміцнюватися, незважаючи на економічну кризу. Banker.ua зібрав найприбутковіші акції компаній, на які варто звернути увагу в квітні.
Starbucks (SBUX)
Якщо в 2020 році і постраждала якась галузь, так це ресторани. У 2021 році акції великих ресторанних і кавових мереж, таких як Starbucks, тепер можна купувати з перспективою повернення клієнтів у міру відновлення економіки. Збільшення темпів вакцинації та подальше відкриття економіки призведе до повернення споживачів до щоденних робочих звичок, а також до повернення мобільності та подорожей до міських центрів.
Тим не менш, навіть в умовах пандемії Starbucks вдалося досягти вражаючих успіхів за допомогою своєї програми онлайн-продажів і лояльності. Членство в останньому швидко збільшилося як в США, так і в Китаї, і дані показують, що все більше американців завантажують його додаток у міру ослаблення обмежень COVID-19. Дослідження показують, що клієнти, як правило, витрачають більше на Starbucks, коли вони встановлюють «цифрові відносини» з брендом, що є хорошим знаком для зростання компанії.
JP Morgan (JPM)
За тим, як відновлюється економіка, збільшення виробничих потужностей спричинить зростаючу кількість кредитів для розширення бізнесу, що в свою чергу підштовхне банківський сектор до зростання. Банківський сектор був другим найгіршим сектором в S&P в 2020 році, і є думки, що він може стати одним із кращих у 2021 році.
Чистий прибуток корпоративних та інвестиційних банків також впав на 2% квартал до кварталу, але виріс на 17% р/р. JPM збільшила свою частку в інвестиційному банківському секторі до 9,2%, зайнявши перше місце в світі за обсягом інвестицій.
Керівництво оголосило про виділення 30 млрд доларів на викуп акцій, а на поточний квартал заплановано 4,5 млрд доларів. Вперше в історії установи він зайняв перше місце за обсягом роздрібних депозитів в США, який виріс на 35% в річному численні.
Enphase Energy (ENPH)
Глобальне зміщення переваг на користь використання “зеленої енергетики” і батарей для житлових приміщень в 2021 році стимулюватиме акції до зростання.
ENPH пропонує бізнес-модель в 2 рази більш прибуткову, ніж її найближчий аналог, і в 3 рази більш прибуткову, ніж її основний конкурент. ENPH продовжує розширювати свою географічну присутність на ключових кінцевих ринках, успішно керуючи тарифними ризиками.
ENPH в черговий раз підтвердила своє лідерство в сфері сонячної енергетики як з точки зору продуктових інновацій, так і з точки зору операційної ефективності. Також на зростанні компанії і сектора в цілому повинна надати політика Байдена, спрямована на розвиток “зеленої енергетики”.
Facebook (FB)
Facebook – домінуючий гравець у світі за охопленням користувачів у соціальних мережах.
Facebook є одним з кращих гравців галузі, коли справа доходить до послідовності та зростання. У період з 2016 по 2020 роки виручка зросла вражаючими сукупними річними темпами зростання на 33%. Facebook, швидше за все, продовжить зростати двозначними темпами в найближчі роки, будучи основним гравцем зростаючого ринку мобільної реклами. Також Facebook підтримує нові інструменти монетизації: монетизація Instagram, eСommerce-платформа Facebook Shops, платформа віртуальної реальності Oculus і власні платіжні сервіси.
Alibaba
Alibaba є домінуючою платформою електронної комерції в китайській економіці, де електронна комерція залишається недооціненою і швидко зростає. Вона також є провідним гравцем в області хмарних обчислень і аналітики великих даних в Китаї, цифрових медіа та ринків розваг. Динаміка акцій Alibaba в даний момент відображає хвилювання інвесторів з приводу її здатності використовувати ринкові можливості в електронній комерції і хмарних обчисленнях через введення державою бар’єрів. Крім того, прискорення темпів зростання споживчих витрат у Китаї є одним з найбільших трендів у світі, й Alibaba є головним бенефіціаром.
Tesla
Компанія Tesla опинилася в центрі уваги криптовалютних і венчурних інвесторів в середині лютого 2021 року після того, як засновник холдингу заявив про купівлю біткоїна на суму $1,5 млрд. Вже на початку березня стало відомо, що на криптовалюті компанія заробила близько $1 млрд. Незважаючи на це, акції компанії продовжують знижуватися в ціні, що викликано більшою мірою загальними тенденціями на ринку, а також заявами самого Ілона Маска, який заявив, що «біткоїн практично такий же безглуздий, як і фіатні гроші».
Крім того, великі власники акцій стали продавати їх одразу після того, як компанія висловила свою прихільність криптовалюті. Першим про продаж цінних паперів Tesla заявив Гері Блек, який відверто сказав, що «заробив багато грошей на акціях Tesla», а також не сумнівається в подальшій прибутковості цінних паперів.
График Investing.com
Якщо зараз дивитися на графіки, то можна побачити, що ціна формує чіткий трикутник, який вказує на можливе зростання ціни до $750.
График TradingView
Тому зараз може виявитися вигідним придбання акцій компанії за ціною $653 за штуку з можливою реалізацією за ціною понад $750.