Рада проголосує за поновлення є-декларування

документация и графики

Верховна Рада вже ухвалювала законопроєкт про відновлення декларування, але під час його розгляду депутати відмовилися підтримати поправку.

Верховна Рада цього тижня розгляне пропозиції президента Володимира Зеленського до закону про поновлення електронного декларування для посадових осіб держави та місцевого самоврядування. Водночас кадрових питань на порядку денному, ймовірно, не буде. Про це у ТГ повідомив перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк, передає Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

“На цьому тижні Рада остаточно проголосує питання повернення е-декларування. А ось кадрових питань дуже ймовірно не буде. Ані Мінкульту, ані Фонду держмайна. Усі відповідальні за кадри на виїзді”, – зазначив він.

Верховна Рада 5 вересня ухвалила законопроєкт №9534 про відновлення декларування, але під час його розгляду депутати відмовилися підтримати поправку, яка зобов’язувала відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій.

Відтак, в ухваленому законі збереглася норма про те, що реєстр декларацій залишиться закритим протягом року або до завершення воєнного стану.

Пізніше президент Володимир Зеленський ветував зазначений законопроєкт. У своїх пропозиціях він заявив про необхідність зробити відкритим доступ до реєстру декларацій, але з урахуванням низки особливостей щодо певних груп декларантів (військовослужбовців).

документы

Читайте також: Забрати швидше або почекати: огляд гривневих та валютних депозитів (вересень 2023).

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що уряд затвердить проєкт держбюджету на 2024 рік.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)