Уряд затвердить проєкт держбюджету на 2024 рік

Цифри будуть трохи згодом, але бюджет буде затверджений з найбільшими видатками в історії України.

Сьогодні, 15 вересня, Кабінет міністрів затвердить законопроєкт про державний бюджет на 2024 рік та внесе його до Верховної Ради. Про це у ТГ повідомив перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики, народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк, передає Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

“Цифри будуть трохи згодом, але це буде Бюджет затверджений з найбільшими видатками в історії України. Внесуть у парламенті теж сьогодні (правда не факт, що з текстом). Поки можу вам сказати, якій номер буде в Раді: законопроєкт №10000”, – зазначив він.

Як раніше вже повідомляв президент Володимир Зеленський, у держбюджеті на 2024 рік буде закладено щонайменше 1,6 трлн грн на оборону та безпеку. При цьому, на соціальні видатки буде виділено щонайменше 469 млрд грн.

Очільник держави також пообіцяв, що у березні 2024 року відбудеться “суттєва індексація пенсій”. Також зазначено, що Зеленський доручив прем’єр-міністру “підготувати основу для того, щоб у першому півріччі наступного року підвищити мінімальну зарплату в Україні”.

Читайте також: Ринок праці фінансистів: поточна ситуація та виклики.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що до держбюджету надійшло 10 млрд грн акцизного податку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)