Raiffeisen Bank визнав надання пільг російським військовим

Група Райффайзен Банк Інтернаціональ (RBI) відповіла на заяву Національного банку України

Щодо продовження міжнародними банками роботи в рф та визнала, що дійсно надає пільги мобілізованим на війну проти України росіянам, передає Banker з посиланням на заяви групи.

Головний Telegram-канал банкірів

Водночас в РБІ наголосили, що «суворо дотримуютьться всіх вимог чинного законодавства Австрії та ЄС, які визнають територіальну, політичну та економічну цілісність України».

У банку також запевняють, що ані самостійно, ані через свої дочірні компанії не ведуть жодної господарської діяльності «на територіях Донецької та Луганської областей, а також півострову Крим».

«РБІ має дочірній банк у російській федерації, який є окремою юридичною особою та повинен здійснювати діяльність відповідно до чинного російського законодавства, що включає пільгові умови», – зазначили в релізі.

Також наголошується, що банк розглядає всі стратегічні можливості щодо майбутнього Райффайзенбанк росія, зокрема ретельний спланований вихід з банку. «Проте з огляду на складність ситуації і, в тому числі, на обмежувальні заходи, встановлені Російською Федерацією, цей процес триває», – додали у фінустанові.

Raiffeisen Bank

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (9-13 січня)

Водночас додається, що із початку повномасштабної війни Райффайзенбанк росія суттєво скоротив кредитування: кредитний портфель зменшено на приблизно 25%.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Британія розробляє проєкт цифрового фунта.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)