Райффайзен Банк надав гарантії українським компаніям

Райффайзен Банк надав AVA GROUP фінансові гарантії для постачання товару з Бельгії до Танзанії.

Українські виробничі компанії, які хочуть постачати товари, вироблені поза межами України, до інших країн, почали отримувати фінансові гарантії від Райффайзен Банку, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу банку.

Головний Telegram-канал банкірів

Це дозволяє скоротити витрати та час на логістику, зменшити вартість сировини, розширити міжнародну експансію українського бізнесу до глобального рівня. Валюта від продажу продукції надходить до України, де також сплачуються податки.

Перші фінансові гарантії для постачання української продукції до Африки, виробленої на заводах в Євросоюзі, отримала від банку компанія AVA GROUP.

«Райффайзен Банк надав AVA GROUP фінансові гарантії для поставок товару з Бельгії до Танзанії. Річна сума контракту становить близько 830 тис. євро. Це дозволило українській компанії не відволікати власні обігові кошти для оплати авансів та забезпечити упевненість бельгійського підрядника, що після виготовлення та поставки продукції він зможе отримати всі 100%, незважаючи на ризики України, де йде війна», – розповіла директорка департаменту управління мережею та клієнтів середнього бізнесу Райффайзен Банку Олександра Прохорчук.

Ця компанія в Україні має два заводи з виробництва комбікормів для свиней, птиці, вирощує свиней на власній фермі, має генетичну компанію в напрямі ВРХ та розвиває міжнародну feedtech-компанію, що реалізує диджитал-рішення в годівлі сільськогосподарських тварин. В Танзанії AVA GROUP має кормовий бізнес.

Через війну AVA GROUP зіткнулася з блокуванням морських перевезень, ускладненням логістики та ризиками обстрілів місцевих заводів. Тому компанія розмістила у Бельгії замовлення з виготовлення напівфабрикатів для комбікормів із подальшим транспортуванням їх до Танзанії, без ввезення до України.

Читайте також: Я новачок за кермом і маю безліч автофобій. Розвінчуємо їх на прикладі cистем активної безпеки Mazda і-Activsense.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Райффайзен Банк можуть повернути в програму «5-7-9%».

 


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)