Регулятор викрив нові шахрайські інвестпроекти: перелік

инвестиции

До переліку додали шість компаній. Громадянам нагадали про ризики, пов’язані з інвестиціями через осіб, діяльність яких перебуває поза зоною регулювання та нагляду.

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку внесла до переліку сумнівних інвестиційних проектів ще шість кейсів, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу регулятора.

Головний Telegram-канал банкірів

Зокрема до переліку потрапили:

  • AMarkets;
  • AvaTrade;
  • HFM/HF Markets;
  • XM;
  • Instaforex;
  • com.

З повним переліком сумнівних проектів можна ознайомитись тут.

У НКЦПФР нагадали потенційним інвесторам про значні ризики, пов’язані з вкладеннями через осіб, діяльність яких перебуває поза зоною регулювання та нагляду.

Раніше Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку внесла зміни до положення про фінансовий моніторинг, що відкриває перед учасниками ринку ширші можливості щодо залучення клієнтів за рахунок використання цифрових технологій ідентифікації та електронного обміну цифровими даними. Тепер сторони можуть встановлювати ділові відносини віддалено.

инвестиции

Читайте також: Ексклюзивні картини, інтернет-нерухомість і права власності на винаходи: що придбати сьогодні у метавсесвітах

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що найбільший у світі інвестиційний фонд BlackRock має намір приєднатися до відновлення України після війни. Про це повідомив у відеозверненні президент України Володимир Зеленський.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)