Кредитна картка “Універсальна”

Добрий день. Я б поставив 0 в рейтингу, якщо це можливо було б. Користуюся цією кредитною карткою даного банку близько 15ти років. За ці 15 років було все і підняття процентної ставки з 2.5% до 3.5% і численні блокування карт моїх без причини і блокування або зменшення кредитного ліміту і тд., Але зараз, невиконання постанови правління Національного банку України від 21.07.2015 №467 “Про одобрения методичних рекомендацій относительно роботи банків з боржником – фізічнімі особами у яких виникли / можуть виникнути фінансові Труднощі “це хлопці вже перебір.
У мене зараз дуже скрутне фінансове становище, в зв’язку з кризою в країні і коронавірусу, введеними обмеженнями, я позбувся доп. робіт і залишилася основна робота, зарплата маленька і я не можу оплачувати щомісячні платежі в розмірі 9500-10000 гривень. Я звернувся в інші банки, ОТП, ПУМБ мені зробили реструктуризацію, Альфа банк ще думає над моєю запропонованою схемою реструктуризації, а ось приватбанк відмовив в реструктуризації ПОВНІСТЮ, навіть слухати не хочуть.
За 15 років обслуговування в цьому банку, я зробив банку більше 200000 грн оборот і банк не може погодитися зробити реструктуризацію. Ну що ж, я не рекомендую користуватися послугами даного банку ні в якому разі. Дана картка зажене Вас просто в боргову яму і зробить банкрутом!
Виходом із ситуації я бачу, написати скаргу в Нацкомфінпослуг, НБУ, кабінет міністрів України і президенту і описати ВСЕ порушення за 15 років.

Коментарі (0)