Ринок золота відреагував на заяву глави ФРС: експерти прогнозують зростання цін до $1820

У II кварталі золото може подорожчати до $1775 тоді як в III-му за унцію металу даватимуть $1820, вважають в Standard Chartered.

Золото дорожчає на тлі падіння курсу американської валюти і «голубиних» сигналів з боку Федрезерву США, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, 15 квітня червневий ф’ючерс на «жовтий метал» подорожчав до $1743,8 (+0,43%), тоді як вартість травневого ф’ючерсу на срібло в четвер піднялася до $25,605 за унцію (+0,32%).

Ринок дорогоцінних металів відреагував на вчорашній виступ глави Федрезерву США Джерома Пауелла, який вчергове підтвердив прихильність американського регулятора до м’якої монетарної політики. Також зростанню золотих котирувань сьогодні сприяє ослаблення валюти США.

На думку експертів Standard Chartered, протягом II і III кварталів вартість «жовтого металу» спрямується вгору: в квітні-червні золото може подорожчати до $1775 тоді як в липні-вересні за унцію металу даватимуть $1820.

Що ж стосується підсумків I кварталу, то зниження вартості активу проходило на тлі зміцнення американської валюти і зростання прибутковості держоблігацій США. У той же час, завдяки низьким цінам на золото попит на метал в Індії і КНР в січні-березні почав відновлюватися.

Наприклад, наприкінці березня резерви китайських ETF-фондів зросли до 72,4 т., протягом місяця збільшившись на 5 т.

Додамо також, що, згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 569.8636 гривень, грам срібла оцінюється в 22.8695 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 1 062.3493 грн/грам, а паладію – 2 411.3045 грн/грам.

Читайте також: Депозити не втрачають популярності: огляд ставок у квітні

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків TD Securities, сьогодні ринку дорогоцінних металів не вистачає потужного каталізатора для зростання, тому трейдери мають бути готові до того, що діапазон цін на золото в найближчій перспективі залишатиметься досить вузьким.

 


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)