Сенат США схвалив виділення $12 млрд для України

флаги Украины и США

Палата підтримала законопроєкт 72 голосами проти 23

Сенат США ухвалив законопроєкт про тимчасове фінансування, щоб уникнути часткового припинення роботи уряду наприкінці цього тижня – масштабний захід, який в тому числі надасть Україні понад $12 млрд, передає Banker.ua з посиланням на Washington Post.

Головний Telegram-канал банкірів

Законопроєкт дозволить фінансувати уряд до 16 грудня, що дасть учасникам переговорів більше часу, щоб вирішити свої розбіжності і узгодити державні витрати на 2023 фінансовий рік.

Проєкт закону, відомий як безперервна резолюція і опублікований пізно ввечері в понеділок, дозволить запобігти так званому шатдауну – вимушеному призупиненню роботи держустанов, яке може початися в суботу.

Зокрема, документ включає пакет допомоги Україні в її боротьбі з російськими військами. Серед коштів – $3 млрд на надання військової допомоги, включаючи навчання, обладнання, озброєння та логістичну підтримку; $1,5 млрд на поповнення запасів американського обладнання, наданого Україні або іноземним країнам, які надали підтримку; і $2,8 млрд на продовження військової, розвідувальної та іншої оборонної підтримки.

Додаткові $35 млн підуть на фінансування реагування на потенційні ядерні та радіологічні інциденти в Україні, а також на запобігання розкраданню цих матеріалів.

доллары и флаг США

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (19-23 вересня)

Конгрес має кілька днів, щоб врегулювати свої розбіжності і передати закон на підпис президенту Байдену. Палата представників повертається в середу і може проголосувати за законопроєкт за лічені години.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що ЄС виділить Україні 100 млн євро на відновлення зруйнованих шкіл.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)