ico
Пн, 01 Бер
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico
RU
USD 27.9456 ico
EUR 33.8449 ico
RUB 0.37335 ico

Експерти Wirex вирахували середній вік власників криптовалют: ОПИТУВАННЯ

Фахівці Wirex і SDF опитали майже 4000 людей з 89 країн світу, з яких 81% – жителі Європи, а 17% – представники Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Вік більшості інвесторів, що вкладають кошти в криптовалюту, становить від 45 до 54 років. Такі дані містяться в свіжому звіті платформи Wirex, передає Banker.ua.

Згідно з результатами дослідження, проведеного платформою цифрових платежів Wirex в партнерстві з SDF, 60% власників криптовалют – це люди з вікової категорії «за 45». При цьому експерти Wirex і SDF зазначають, що вік зовсім не є перепоною для прийняття блокчейну, і високий інтерес до технології присутній абсолютно в усіх групах.

Експерти опитали 3834 людини з 89 країн світу, з яких 81% – жителі Європи, а 17% – представники Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

При цьому 75% учасників опитування ніколи не стикалися з таким терміном, як стейблкоїн: знали про нього лише 34% респондентів з вікової групи від 25 до 34 років і 17,9% криптоінвесторів, вік яких перевищує 65 років.

Варто також зазначити, що, на думку опитаних Wirex і SDF, масовому прийняттю криптовалют в перспективі може сприяти зростаюча потреба користувачів в «ефективних і більш дружніх» платіжних рішеннях.

Читайте також: Кризовий період для банків ще не закінчився: опитування банкірів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами глави НБУ, команда Нацбанку визначила кілька варіантів можливого використання цифрової гривні, але й досі вивчає це питання.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×