Наглядова рада погодила призначення Сергія Холода на посаду Першого Заступника Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК»

Згідно з рішенням Наглядової ради з 17 вересня 2021 року на посаду Першого Заступника Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» призначено Сергія Холода.

До призначення на посаду Сергій Холод обіймав посаду Радника Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК».

Сергій Володимирович має понад 30-річний досвід роботи в банківській сфері. На його рахунку створення та інтеграція нових програмних продуктів і телекомунікаційних систем в Національному Банку України; управління інформаційними технологіями в «РайффайзенБанк Україна» і в «Індекс-Банку»; розвиток і управління операційною діяльністю в «Сведбанку», де він обіймав посаду Першого Заступника Голови правління Банку.

Основні напрямки, які довірені Сергію Холоду — це розвиток партнерської співпраці з необанками, відкритого банкінгу, операційна, документаційна, адміністративна та ІТ підтримки, а також електронний банкінг.

На думку Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Володимира Дубєя, нині перед Банком поставлені амбітні завдання із розвитку універсальної сучасної фінансової установи для бізнесу та населення, а також розвитку єдиної в Україні платформи ВААS, відкритого банкінгу, для розвитку стартапів фінансового сектору та необанків.

«Змінюється час та клієнти, отже повинен бути і новий підхід. Ми завжди намагалися дивитися на розвиток ринку та нові тенденції. Сьогодні клієнти хочуть отримувати персоналізовані послуги через телефон і для обслуговування нової генерації клієнтів необхідна сучасна модель банку — поєднання ІТ-технологій із класичним стабільним банкінгом. Нині, щоб рухатись вперед і створювати нові відносини з клієнтами, де на перше місце виходять не банківські продукти, а можливість задовольняти потреби клієнтів, наше завдання – виробляти нові професійні якості, нові підходи до комунікацій, новий погляд на ринок і сервіси, які ми створюємо. Ми плануємо розвивати open banking, але при цьому віримо і в офлайн послуги, тому продовжимо розширювати й власну мережу відділень. Переконаний, що багаторічний досвід, професійні знання та навики Сергія Холода дозволять укріпити позиції на ринку та запровадити сучасні технології для подальшого розвитку Банку і як класичної банківської установи, і як майданчика, де розвиваються нові фінтех стартапи та необанки», — підкреслив Володимир Дубєй.

Нагадаємо, що Сергій Володимирович вже входив до складу Правління АТ «ТАСКОМБАНК» у 2013 році. Тоді керував розвитком та розробкою банківських продуктів і супроводження банківських операцій, управлінням кредитного адміністрування, департаментом платіжних карток, управлінням маркетингу, а також блоком інформаційних технологій.

З 2018 по 2020 рік працював на посаді Заступника Голови Національного банку України та відповідав за напрямок «Платіжні системи та грошовий обіг».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)