Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Ще два роки?.. Шмигаль зробив важливу заяву про карантин і коронавірус
Ілюзії, що Україні вдалося утримати першу хвилю епідемії, і що все повернулося на свої місця, немає, каже глава Кабміну.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль не виключає того, що через пандемію COVID-19 українцям доведеться звикати до певних обмежень і життя в нових умовах протягом наступних двох років, передає Banker.ua.
На думку глави Кабміну, 11 травня є «бажаним кордоном», після якого карантинні обмеження в Україні можуть бути пом’якшені, і можна буде, нарешті, зосередитися на відновленні економіки. Але такий сценарій можливий лише за умови позитивного розвитку подій.
Денис Шмигаль нагадує про те, що коронавірус «завантажив» українську систему охорони здоров’я поки що менш ніж на 10%, і ці дані не вибиваються з рамок «позитивного сценарію». Проте, зазначає глава уряду, виключати можливості піків захворюваності в даний момент не можна.
За словами прем’єра, не можна не погодитися з розрахунками ВООЗ, згідно з якими «наступні 2 роки світ буде жити в умовах боротьби з коронавірусом». І свідченням тому є нові піки захворюваності в різних країнах світу, зокрема, в Китаї.
Таким чином, додає Шмигаль, українці повинні вчитися жити в нових умовах – ілюзії, що країні вдалося утримати першу хвилю епідемії, і що все повернулося на свої місця, немає.
Прем’єр вважає, що всі українці повинні й надалі дотримуватися «масочного режиму», а також соціальної дистанції, не ігнорувати необхідність дезінфекції та дотримуватися певних правил поведінки в громадських місцях.
Читайте також: Олександр Матюшенко (банк «Південний»): «Віддалене обслуговування корпоративних клієнтів для банку вже стало звичною справою»
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Україна отримала €190 мільйонів фінансової допомоги від ЄС, і в Кабміні вже придумали, як розпорядитися цими коштами: левову частку допомоги – €61 млн – направлять на підтримку економіки країни, 25 мільйонів «вкладуть »в малі фермерські господарства, а 20 млн – у підтримку малого та середнього бізнесу.
Коментарі (0)