Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Ситуація на ринках: золото стрімко дешевшає, ціна нафти впала більш ніж на 8%
За тиждень вартість Brent опустилася майже на $40, WTI встигла подешевшати більш ніж на $30.
15 березня ціни на золото та нафту знижуються в очікуванні підсумків засідання ФРС та на побоюваннях щодо падіння попиту на сировину, повідомляє Banker.ua.
У вівторок вдень Brent торгується на рівні $98,20 за барель, тоді як вартість WTI з початку сесії встигла просісти до $94,25: обидві марки подешевшали на понад 8%.
За даними Bloomberg, ціни на сировину продовжують падати на побоюваннях інвесторів щодо скорочення попиту в КНР через нові спалахи COVID-19 в країні. Крім того, увага учасників ринку зосереджена на переговорах про припинення вогню між росією та Україною.
Так після піка, досягнутого в понеділок 7 березня, вартість нафти марки Brent опустилася майже на $40. Техаська WTI за тиждень встигла подешевшати більш ніж на $30.
Щодо основних дорогоцінних металів, то вдень 15 березня їхні котирування впали в межах 1,75%. Ціна золота по обіді у вівторок опустилася до $1.926,65 за унцію, тоді як срібло торгується в межах $24,850.
Вартість «жовтого металу» у ці дні формується під впливом політики ФРС США, чиє чергове засідання відбудеться вже найближчої середи.
На думку експертів, завтра Федрезерв оголосить про підвищення облікової ставки, що негативно вплине на котирування золота та позитивно позначиться на курсі долара США.
Крім того, цього тижня пройдуть засідання англійського та японського Центробанків.
Варто зазначити, що вранці 15 березня долар на світовому ринку дешевшає до євро та фунта стерлінгів, зміцнюючись у парі з валютою Японії.
Так, євро подорожчав до долара до позначки 1,098, вартість фунта піднялася до 1,3042, тоді як «бакс» до ієни зріс до 118,35. Індекс валюти США просів до 98,87 пунктів.
Читайте також: У будь-яку точку світу: у якому банку можна вигідно зробити міжнародні перекази
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними Bloomberg, Азія відмовляється купувати нафту з РФ, незважаючи на великі знижки.
Коментарі (0)