Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Скільки гравців з’явилося на ринку небанківських фінпослуг у лютому: дані НБУ
У лютому регулятор примусово анулював усі ліцензії страховику та частину ліцензій – чотирьом ФК.
Минулого місяця ринок небанківських фінпослуг залишив 51 учасник, НБУ вніс до реєстрів 5 нових гравців, повідомляє Banker.ua.
За даними регулятора, до кінця лютого на небанківському фінансовому ринку залишилося 1846 гравців: станом на 31 січня їх налічувалося 1892.
До 28 лютого на небанківському ринку працювали 132 non-life страховики (-1 на місяць) та 13 life-страховиків (їхнє число протягом лютого залишилося незмінним).
Крім того, не змінилася минулого місяця кількість ломбардів та кредитних спілок – 259 та 275 відповідно.
У той же час, кількість лізингових компаній у лютому скоротилася до 134 (було 135), а фінкомпаній стало на 48 менше (на 28 лютого у реєстрах залишилося 901 ФК).
Кількість страхових брокерів протягом місяця зменшилася на 1 (до 65), тоді як колекторських компаній стало на 5 більше – їхня кількість зросла до 67.
У НБУ звертають увагу на те, що страховий брокер, виключений із реєстру, залишив ринок добровільно, тоді як 48 фінкомпаній, лізингова компанія та non-life страховик були позбавлені статусу учасників ринку в примусовому порядку.
Також у повідомленні регулятора наголошується, що працюючих банків на кінець лютого в Україні налічувалося 71, банківських груп – 25, а небанківських фінансових груп – 24.
Що ж до платіжного ринку, то тут діють 38 національних та 16 міжнародних платіжних систем. У лютому регулятор зареєстрував міжнародну платіжну систему R360, створену нерезидентами.
Читайте також: Приведи друга та зароби: як українські банки мотивують своїх клієнтів
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв, що НБУ роз’яснив особливості роботи небанківських фінансових установ України в період дії військового стану.
Коментарі (0)