Скільки отримали банкрути від продажу активів та погашення кредитів у березні: дані ФГВФО

рабочий стол

У І кварталі банкрути отримали від погашення цінних паперів 1 505,8 млн, а від продажу майна – 66,3 млн грн.

Минулого місяця надходження коштів на рахунки неплатоспроможних банків перевищили 1,5 млрд гривень, повідомляє Banker.ua з посиланням на дані ФГВФО.

У березні неплатоспроможні банки в управлінні ФГВФО отримали від погашення кредитів та цінних паперів, а також від продажу активів 1 510,7 млн гривень. Левову частку березневих надходжень забезпечили кошти, отримані внаслідок погашення цінних паперів МР Банку – 1 505,8 млн гривень.

Крім того, минулого місяця було продано активів банків, що ліквідуються, на суму 1,2 млн гривень: 0,8 млн гривень принесла реалізація майна банку «Золоті ворота», тоді як 0,4 млн було отримано від продажу активів неплатоспроможної «Аркади».

Погашення кредитів забезпечило надходження до неплатоспроможних банків на рівні 3,7 млн ​​гривень: банк «Аркада» отримав у березні 2,2 млн гривень, а МР Банк – 1,5 млн грн.

Протягом I кварталу банкрути отримали від погашення цінних паперів 1 505,8 млн грн, від реалізації майна – 66,3 млн грн, від погашення кредитів – 47,1 млн грн та від оренди майна – 0,6 млн грн. Усього – 1 619,7 млн ​​грн.

Головний Telegram-канал банкірів

Як нагадують у прес-службі ФГВФО, в даний час для позичальників банків, що ліквідуються, діють кредитні канікули. За даними Фонду, рівень кредитної дисципліни фізосіб – позичальників банку «Аркада» залишається доволі високим.

У той же час, позичальників МБ Банку та Промінвестбанку ФГВФО закликає виконувати свої зобов’язання за кредитами активніше: кошти, що надходять від погашення боргових зобов’язань, будуть спрямовуватись на задоволення вимог кредиторів установ та держави.

ФГВФЛ

Читайте також: Вигідне партнерство: як ритейл співпрацює з банками

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Фонд гарантування вкладів фізосіб поставив на паузу продаж активів збанкрутілих фінустанов: відновити реалізацію майна банкрутів ФГВФО планує з 1 червня 2022 року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)