Фондові індекси США зірвалися з ланцюга: S&P500 виріс до 3-місячного максимуму

Трейдери стежать за розвитком відносин між Штатами і КНР, але перспективи відновлення ділової активності їх хвилюють набагато більше.

Закриття торгів у вівторок 2 червня позначилося зростанням ключових фондових індексів США. Не обійшлося і без «рекордів», передає Banker.ua з посиланням на Інтерфакс.

Так, згідно з даними Trading Economics, S&P 500 сягнув максимуму за останні 12 тижнів, додавши 0,82% (+25,09 пункту): індекс піднявся до 3080,82 пункту.

У той же час, Dow Jones Industrial Average підскочив одразу на 1,05% (+75,44 пункту), досягнувши 25742,65 пункту.

Nasdaq Composite підріс на 0,59% (+56,33 пункту), до 9608,37 пункту.

Причиною зростання індексів називають оптимізм інвесторів, пов’язаний з перспективами відновлення ділової активності після ослаблення карантинних обмежень. Трейдери також стежать за розвитком відносин між Штатами та КНР.

При цьому нинішні протести в США «накрутили» ціни на папери виробників зброї: акції Sturm Ruger&Co. підскочили на 4,4%, а Smith&Wesson Brands Inc. – на 10,4%.

Котирування фармацевтів Pfizer Inc. виросли на 2%, а акції MoneyGram International Inc., яку нібито має намір придбати Western Union, подорожчали на 29,7%.

Капіталізація Zoom виросла на 1,9%, а папери Starbucks Corp. «просіли» на 0,7%.

Також повідомляється, що ринки акцій країн АТР за прикладом американських «колег» пішли в ріст.

Індекс Shanghai Composite сьогодні виріс на 0,4%, в той час як гонконгський Hang Seng підскочив на 1,1%.

Японський індекс Nikkei 225 вийшов на максимум з середини лютого, додавши 1%, південнокорейський Kospi виріс на 3%, а австралійський S&P/ASX 200 піднявся на 1,7%.

Читайте також: Горить бізнес через карантин. Що тепер робити?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за словами директора з інвестицій Plante Moran Financial Advisors Джима Бейрда, незважаючи на те, що в найближчій перспективі невизначеність збережеться, ознаки відновлення економіки для фондового ринку вже зараз є позитивним фактором.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)