Співзасновник sportbank: Ми вже зараз даємо 10% кешбеку на спорт

3,5 млн. українців займаються спортом, і вони є потенційними клієнтами sportbank, стверджує банкір Денис Саприкін.

Червона картка sportbank – це маніфест активного спортивного українця, члена клубу активних людей. Про це в ексклюзивному інтерв’ю виданню Banker.ua розповів співзасновник і головний виконавчий директор sportbank Денис Саприкін.

За словами співрозмовника Banker.ua, основним меседжем і конкурентною перевагою sportbank є те, що його клієнти вже зараз можуть розраховувати на 10% кешбек на спорт. І це, додає банкір, є релевантною пропозицію для потенційних клієнтів sportbank.

«За нашими дослідженнями, приблизно 3,5 млн. українців так чи інакше займаються спортом. Ми визначили їх для себе як потенційних клієнтів. Серед них багато таких, хто не користується ані ПриватБанком, ані monobank», – зазначає Денис Саприкін. Таким чином, додає він, стратегія sportbank не передбачає «лобової конкуренції» з тим же monobank.

До того ж, додає співрозмовник видання, ідеологія спорту команди sportbank збігається зі світоглядом його клієнтів.

Читайте також: Українці розкуповують золоті злитки: чи дійсно це гарна ідея

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що відомий український футболіст, воротар і капітан національної збірної України Андрій П’ятов став амбасадором першого спортивного мобільного банку sportbank.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)