США спрямували $14 млрд бюджетної підтримки Україні

доллары и флаг США

Гроші будуть під моніторингом

З моменту повномасштабного російського вторгнення США надали Україні понад 14 млрд доларів фінансової допомоги, передає Banker з посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів України.

Головний Telegram-канал банкірів

“З початку повномасштабного вторгнення, Сполучені Штати надали Україні понад 14 млрд доларів США фінансової допомоги”, – йдеться в повідомленні.

У Мінфіні зазначають, що використання коштів проходить перевірку в Україні, а також інституціями, які надають допомогу. Моніторинг використання фінансування від США здійснюється Світовим банком, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Deloitte Consulting LLP.

“Для того щоб і надалі залучати фінансову допомогу, яка нам необхідна для подолання економічних наслідків війни, ми маємо демонструвати світу досягнення у боротьбі з корупцією”, – сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

флаги Украины и США

Читайте також: Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (27 лютого-3 березня)

Він зазначив, що проблема з корупцією в Україні не зникла, тому слід розширювати інструменти для її подолання.

“Щоб зберегти підтримку від урядів країн та платників податків країн-партнерів, ми маємо доводити справами, що ми надійні союзники і можемо ефективно використовувати залучені кошти”, – зазначив Марченко.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що держбанки заплатили пів мільярда зарплат топменеджерам.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)