ico
Пт, 26 Лют
USD 27.9301 ico
EUR 34.1459 ico
RUB 0.37782 ico
RU
USD 27.9301 ico
EUR 34.1459 ico
RUB 0.37782 ico

Українським стартаперам почали видавати доступні кредити «5-7-9%»: хто перший

 «Укргазбанк» видав «дешевий кредит» засновникові унікального еко-підприємства.

«Укргазбанк» видав перший в Україні стартап-кредит: підприємець з Хмельницького отримав на розвиток бізнесу 1,3 млн гривень під 7% річних, передає Banker.ua з посиланням на Міністерство фінансів.

Перший доступний кредит «5-7-9%» для стартапу «поїхав» у Хмельницький: «Укргазбанк» видав позику засновникові унікального еко-підприємства, що займається виробництвом розпалювача вогню з деревної вовни.

1,3 млн гривень, видані під 7% річних, дозволять стартаперові закупити унікальне обладнання для проекту, в якому спочатку будуть задіяні два фахівця. Згодом планується розширення штату до 8 осіб.

Глава правління «Укргазбанку» Кирило Шевченко зазначає, що даний прецедент повинен стати сигналом для українських стартаперів, які потребують підтримки. За його словами, основною метою створення програми «5-7-9%» є збільшення числа бізнесменів і робочих місць в Україні.

Особливо приємно, за словами Кирила Шевченка, те, що стартап підприємця з Хмельницького сповідує такі цінності, як безпека і екологічність.

Варто зазначити, що кількість банків, що підключаються до кредитної програми «5-7-9%», стає дедалі більше. Крім Укргазбанку, серед них Ощадбанк, Райффайзен Банк Аваль, Кредобанк, Приватбанк, ТАСкомбанк, Укрексімбанк, банк «Схід», ПУМБ, банк «Львів», Альянс банк і «Глобус» банк.

Читайте також: Вижити після карантину: огляд кредитів для МСБ (травень 2020)

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що Міністерство фінансів опублікувало ТОП найактивніших учасників програми доступного кредитування «5-7-9%». Найактивнішими позичальниками, які скористалися перевагами програми, стали українські аграрії.


Коментарі (0)

Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×