Позитивна статистика API не врятувала ринок нафти: дані торгів

Часткове відновлення видобутку, ініційоване учасниками ОПЕК+, може перекреслити недавні досягнення, пов’язані з підвищенням цін на нафту, вважають у Sun Global Investments.

Занепокоєння інвесторів, пов’язане зі стрімким поширенням COVID-19, «збиває» ціни на «чорне золото». У середу 5 серпня нафта еталонних марок продовжує дешевшати, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, сьогодні вранці жовтневі ф’ючерси на Brent подешевшали на 0,09%: вартість бареля нафти цієї марки опустилася до $44,39. При цьому ціна вересневих ф’ючерсів на WTI впала до $41,62 (- 0,19%).

Через складну епідеміологічну обстановку в усьому світі перспективи відновлення попиту на сировину під питанням. Не сприяє зростанню цін і публікація даних API про зниження запасів нафти в Штатах на 8,6 млн барелів.

Міхір Кападія з Sun Global Investments зазначає, що часткове відновлення видобутку, ініційоване учасниками ОПЕК+, може перекреслити недавні досягнення, пов’язані з підвищенням цін.

За словами Лахлана Шоу з National Australia Bank, незважаючи на обнадійливі дані стосовно світового виробництва, відновлення попиту на «чорне золото» на декількох ринках застопорилося через нові спалахі COVID-19 і посилення карантинних обмежень.

Читайте також: Скільки коштуватиме гривня у серпні: опитування банкірів

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що після обвалу вартості нафти в березні-квітні найбільші добувачі «чорного золота» фіксують колосальні збитки. Так, чистий збиток Royal Dutch Shell в січні-червні поточного року зафіксовано на рівні $18,15 млрд, Total за 6 місяців 2020 року отримав $8,33 млрд чистого збитку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)