Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Статистика Міненерго США «заспокоїла» ринок нафти: дані торгів
За підсумками вересня нафта марки Brent подешевшала на 9,6%, а протягом кварталу її ціна знизилася на 0,5%. WTI за місяць втратила 5,6% вартості, а за квартал подорожчала на 2,4%.
Нові спалахи COVID-19 продовжують турбувати учасників ринку нафти: перспективи попиту на енергоресурси на тлі зростання кількості хворих виглядають більш ніж туманно. Проте, ціни на «чорне золото» в четвер стабілізувалися: еталонні марки нафти сьогодні незначно, але дорожчають, передає Banker.ua.
Згідно з даними торгів, 1 жовтня вартість грудневих ф’ючерсів на Brent виросла на 0,09% (+$0,04): за барель нафти цієї марки сьогодні дають $42,34.
Листопадові ф’ючерси на WTI вранці подорожчали на 0,1% (+$ 0,04) – до $40,26.
За підсумками вересня нафта марки Brent подешевшала на 9,6%, а протягом кварталу її ціна знизилася на 0,5%. WTI за місяць втратила 5,6% вартості, а за квартал подорожчала на 2,4%.
Згідно зі свіжими даними Міненерго США, запаси нафти в Штатах з 21 по 25 вересня скоротилися на 2 млн барелів, що практично співпало з прогнозами аналітиків S&P, що очікували на зниження на 1,9 млн барелів. При цьому запаси в Кушингу минулого тижня збільшилися на 1,8 млн барелів.
За словами глави Trafigura Бена Лукока, навряд чи слід очікувати на зростання цін на нафту до Різдва. Марко Дунанд з Mercuria Energy Group, в свою чергу, прогнозує повернення світового попиту на сировину до докризових рівнів за 18 місяців. На його думку, вартість Brent досягне $45 за барель лише у середині 2021 року.
У Gunvor ставлять на відновлення попиту протягом двох років. За словами експертів компанії, якщо попит в Китаї так чи інакше вийшов на докризовий рівень, то ситуація в єврозоні та США зовсім інша.
Читайте також: Експерти радять диверсифікувати заощадження. Як мені вкласти гроші правильно, а не в усе підряд?
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, на думку аналітиків нафтогазової компанії Total, нафтова епоха добігає кінця: після 2030 року в усьому світі країни почнуть переходити на більш екологічні енергоносії, в тому числі й на природний газ.
Коментарі (0)