Сильна статистика з США обвалила ціни на золото: дані торгів

Минулого тижня було зафіксовано приплив коштів в «золоті» ETF-фонди на рівні $2,6 млрд – цей показник є максимальним за останні 4 місяці, зазначають в BofA.

Сильна статистика з США б’є по ринку золота другий день поспіль: 4 червня вартість металу опустилася до $1875, віддаляючись від психологічної позначки, досягнутої кількома днями раніше, передає Banker.ua.

Згідно з даними торгів, в п’ятницю вранці вартість серпневих ф’ючерсів на золото впала до $1875, тоді як липневий ф’ючерс на срібло подешевшав до $27,50.

Золото дешевшає на тлі публікації свіжої статистики зі США і зміцнення долара: Міністерство праці країни відрапортувало про зростання числа робочих місць в травні і зниження заявок на допомогу з безробіття, тоді як індекс американської валюти в п’ятницю піднявся вище 90,5 пункту.

Варто зазначити, що за підсумками травня вартість «жовтого металу» зросла на 7,8%, тоді як срібло додало більше 8%. В Fat Prophets прогнозують подальше зміцнення позицій золота і досягнення у 2021 році нових цінових рекордів на тлі ослаблення долара і інфляції, що розганяється.

Інвесторам, які роблять ставку на довгострокове інвестування, в Fat Prophets радять вкладатися в золотодобувні компанії, тоді як отримати рух ціни один в один при істотному зростанні цін на «жовтий метал» можна, зробивши вибір на користь золотого ETF.

За даними BofA, минулого тижня було зафіксовано приплив коштів в «золоті» ETF-фонди на рівні $2,6 млрд – цей показник є максимальним за останні 4 місяці.

Згідно з даними НБУ, 1 грам золота в Україні сьогодні коштує 1 661.0135 гривень, грам срібла оцінюється в 24.3089 гривень, вартість платини зафіксувалася на позначці 1 034.1274 грн/грам, а паладію – 2 473.2461 грн/грам.

Читайте також: За час локдауну в Україні зросла кількість фішингових сайтів. Як уберегтися від шахраїв та зберегти гроші?

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що 1 червня ціна золота піднялася до 5-місячного максимуму: метал подорожчав на тлі ослаблення долара та зниження прибутковості американських облігацій.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)